Logo
Версия для печати
Среда, 28 сентября 2016 15:38

Агресивні вовки Луценка зливають справу Карплюка-Федорука

Автор Ігор Швець

Таку думку висловив на своїй сторінці у Фейсбуці голова правління Центру Протидії Корупції Віталій Шабунін. Як зазначає відомий громадський діяч, на справі мерів Ірпеня та Бучі генпрокурор не так давно непогано попіарився під час різних брифінгів та телевізійних програм, обіцяючи, що їм не уникнути відповідальності перед законом.


В інтерв’ю одному з відомих видань Юрій Луценко зазначив, що у Департаменті з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ створена чудова команда з числа колишніх фіскалів, прокурорів та міліціонерів. Вони – молоді, агресивні вовки, які не обіцяють, а дають результати.
«Так от, – вважає Віталій Шабунін, – молоді, агресивні «вовко-слідчі» з цього департаменту не прийшли на засідання суду, який у результаті скасував арешт рахунків фірми «Сарафан», що належить родині Карплюка. Окрім того, суд скасував арешт рахунків фірми «Меліоратор», записаної на дядька Федорука. В цьому випадку «агресивний вовк» з ГПУ сам просив суд (!!) частково задовольнити скаргу адвокатів Федорука».
Такі песимістичні прогнози одного з провідних борців з корупцією зовсім не влаштовують наших земляків, які докладають величезних зусиль заради того, щоб притягти «горе-мерів» до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Прочитано 1579 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+2 #1 Дмитрийqwerty 12.10.2016 12:27
Вообще то у ООО «Сарафан» есть договорные обязательства перед несколькими тысячами инвесторов в Ирпене и Буче. А из-за ареста счетов на два месяца было существенно замедленно строительство, то есть выполнение договорных обязательств перед простыми людьми - гражданами нашей страны, многие из которых последние деньги вложили в недвижимость. Эти чудо волко-следователи когда просили суд наложить аресты на счет сарафана, просто денег наверное хотели. С ними вероятно уже рассчитались, вот и аресты сняли.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов