Menu

Забудовники в Ірпені не зважають на потреби протипожежної безпеки у новобудовах

  • Автор  Зореслав Замойський
Забудовники в Ірпені не зважають на потреби протипожежної безпеки у новобудовах

Забудовники не зверталися стосовно отримання технічних умов щодо пожежної та техногенної безпеки по об’єктах будівництва за адресами: вул. Єсеніна, 30, Тургенівська,24В, Мінеральна, 7-ж та ряд інших. Також не було звернень стосовно розробки протипожежних та антиаварійних проектів на цих новобудовах.


Про це свідчить відповідь Ірпінського міського відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Київській області на інформаційний запит «Порталу Ірпеня».
Таким чином, забудовники лишили поза основною увагою заходи протипожежної безпеки. Люди, які можуть стати власниками квартир у новобудовах, зокрема компанії «ОрланІнвестГруп», при експлуатації житла можуть зіштовхнуться з чималими проблемами, пов’язаними з власною безпекою.
Нагадаємо, що, зокрема, за адресами вул. Єсеніна, 30 та Мінеральна,7-ж в Ірпені розташовані спірні новобудови, законність виділення земельних ділянок під які та сам початок будівництва нині оспорюється, в тому числі й у судовому порядку.

001001 2

esenina30

Есенина, 30

 

mineralna7zh

Минеральная, 7Ж

novooskolska10

Новооскольская, 10

soborna 1g

Соборная, 1Ж

turgenevska24v

Тургеневская, 24 В

turgenevska50

Тургеневская, 50

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины