Menu

Перша відповідь на запит до УКРАВТОДОРа щодо перекриття траси 15 вересня.

Перша відповідь на запит до УКРАВТОДОРа щодо перекриття траси 15 вересня.

Олексій Батюжевський вже отримав відповідь стосовно перекриття «нової траси». Листи у додатку.

А ти, починаєш свій день з ранкового перегляду новин на сайті УКРАВТОДОРа? Ні, дивно…виявляється, 14.09.2016 р. на сайті Служби автомобільних доріг у Київській області була висвітлена інформація щодо тимчасових обмежень руху даною трасою.


14.09.2016 р. були встановлені інформаційні пано. Лише один чоловік в мережі Facebook підтвердив, що бачив дані таблиці саме 15.09.2016 р.
І, виявляється, рух було перекрито частково. Я не помітила цього. Всі, хто поїхав в об’їзд, напевно, також не побачили часткового перекриття.
Реальний висновок такий: їхні повідомлення були не ефективні та не своєчасні. Якщо, навіть і були розміщенні Інформаційні пано 14.09.2016 р. про перекриття 15.09.2016 р. – це запізно!
Хто ще не встиг приєднатися до ФЛЕШМОБУ написання листів до УКРАВТОДОРу, приєднуйтесь http://irpen.net.ua/sobytiya/item/1510-zhiteli-irpenya-vimagayut-pokarati-ukravtodor-za-perekrittya-trasi-15-veresnya

 

doroga

avtodor zapyt2

avtodor zapyt

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины