Menu

Информ. запрос: законность вырубки деревьев и стоимость рекламы «незаконне будівництво»

Вырубленная Черная Ольха Вырубленная Черная Ольха

Редакция газеты «Информационный портал» 2 марта отправила на имя мэра Ирпеня новый информационный запрос с темами, которые подсказали наши читатели.

А именно людей интересовал законность вырубки "Черной ольхи" ВОЗЛЕ застройки на ул. Есенина 30, про этот случай мы уже писали.

Кроме того в «информационном запросе» мы задаем вопрос мэру про стоимость рекламы (информирование) про «незаконны забудовы» бигборды с которыми установлены вдоль трасс Ирпеня. Какова стоимость и какая же фирма оказала такие услуги для города. 


точный текст запроса:

1. На якій підставі або які документи регламентують вирубку дерев (породи «Чорна вільха») за межами дільниці вул. Єсеніна 30-31 в р-ні зрошувального каналу р.Ірпень. 24 лютого 2016 р. Фото в додатку «А»

2. Уздовж траси «Ірпінь-Київ» і в інших місцях була розміщена зовнішня реклама (Інформація) про незаконну забудову міста Ірпінь з посиланням на сайт міської ради Ірпеня (http://imr.gov.ua/). Просимо вас відповісти на такі питання

2.1. Скільки було замовлено рекламних щитів з цією інформацією і на який термін

2.2. Чого варта загальна оренда всіх білбордів та монтажні роботи, де була розміщена ця реклама (інформація).

2.3. Хто оплатив розміщення цієї інформації. 2.4 Яка фірма надала ці рекламні послуги для розміщення інформаціі про незаконну забудову м.Ірпінь.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины