Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос Книги для саморозвитку

Больше
2 нед. 3 дн. назад #29650 от marta_petrova
marta_petrova создал эту тему: Книги для саморозвитку
Не знаєте, що можна почитати з книг для саморозвитку? Я художню літературу всю вже вдома перечитала, хотілося б щось нове, для себе так сказати. А то я де не шукала - нічого так і не знайшла.
Больше
2 нед. 3 дн. назад #29652 от Anasteisha
Anasteisha ответил в теме Книги для саморозвитку

marta_petrova пишет: Не знаєте, що можна почитати з книг для саморозвитку? Я художню літературу всю вже вдома перечитала, хотілося б щось нове, для себе так сказати. А то я де не шукала - нічого так і не знайшла.


Ось тут https://book-ye.com.ua/catalog/navchalna-literatura/ подивіться, великий вибір книг для саморозвитку, мабуть, найбільший. Замовляю у них не в перший раз, радує оперативна доставка. Нещодавно прочитала книгу "Психологія способу життя.", Багато цікавого відкрила для себе. Розкриваються теоретичні основи формування здорового способу життя, є практичні рекомендації, спрямовані на гармонізацію способу життя. Почитайте, мені сподобалося.
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.159 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины