Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос інвестування в Інтернет

  • Анонимный
  • Анонимный аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8117 от Анонимный
Анонимный создал эту тему: інвестування в Інтернет
інвестування в Інтернеті Як і всі ринкові інвестиції, цінні папери, які ви володієте на вашому рахунку, підлягають ринковому ризику. Якщо ринки зростуть, ваш баланс буде зростати. Коли ринки знизяться, ваш рахунок може втратити гроші. Короткострокові коливання особливо важко прогнозувати, але історичні дані показують, що в довгостроковій перспективі ваші інвестиції, ймовірно, будуть зростати. Інвестиції: FDIC не застрахований • Без банківської гарантії • може втратити цінність. Інвестування в цінні папери пов'язане з ризиками, і завжди є потенціал втратити гроші, коли ви інвестуєте в цінні папери. Перш ніж інвестувати, розгляньте свої інвестиційні цілі та витрати на підвищення. Інтернет-послуги Betterment призначені для того, щоб допомогти клієнтам досягти дискретних фінансових цілей. Вони не призначені для надання комплексної податкової консультації чи фінансового планування для кожного аспекту фінансової ситуації клієнта та не включають конкретні інвестиції, які клієнти проводять в іншому місці. Для отримання додаткової інформації дивіться нашу форму ADV Part 2 та інші розкриття інформації. Попередня продуктивність не гарантує майбутніх результатів, і ймовірність результатів інвестування є гіпотетичною за своїм характером. Не пропозиція, а пропозиція, але порада щодо купівлі та продажу цінних паперів у юрисдикції, де Betterment не зареєстрована. Маркетингові дані для Xignite 16099 не пропозиція, а порада щодо купівлі та продажу цінних паперів у юрисдикції, де Betterment не зареєстрована. Маркетингові дані для Xignite 16099 не пропозиція, а порада щодо купівлі та продажу цінних паперів у юрисдикції, де Betterment не зареєстрована. Маркетингові дані для Xignite 16099
moneyonlineinvestment.com/_/investing_on...k_market/market.html
Больше
8 мес. 1 нед. назад #8226 от BillyWilly
BillyWilly ответил в теме інвестування в Інтернет
Звучит как развод
Больше
8 мес. 1 нед. назад #8247 от Лесик
Лесик ответил в теме інвестування в Інтернет
Потому что это и есть развод. Чем больше мудренных слов - тем лучше запудрить мозги и выманить денюжку. Я думаю, что лучше всего на спорт ставки делать - больше шансов победить. Сейчас проходит региональный кубок по футболу в Украине 777score.ua/football/tournaments/ukraine...gionalnyj-kubok-2878 и на этом можно довольно не плохо заработать.
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.736 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины