Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос продавати bitcoin paypal

  • Анонимный
  • Анонимный аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8114 от Анонимный
Анонимный создал эту тему: продавати bitcoin paypal
Незважаючи на багато чуток про те, що PayPal інтегрує биткойн у свою систему, ніхто з них не був підтверджений. Таким чином, немає прямих способів продавати Bitcoin PayPal. Тим не менш, ви можете використовувати кошти з вашого PayPal рахунку купити біткойн, і ось що ви можете зробити на біржі. Ви можете вивести bitcoin на paypal. У цьому випадку ви можете просто використовувати платформу обміну, щоб продавати свої біткойни. Таким чином, у вашому балансі з'являться гроші Fiat (USD, EUR) у вашому обліковому записі, які потім можна використовувати для відображення на вашому рахунку paypal. Хоча це неможливо зробити прямо, ви все ще можете скористатись варіантом миттєвого вилучення на кредитних картах. Після того як ваша Visa / MasterCard буде пов'язана з вашим рахунком, ви можете використовувати її для автоматичного вилучення коштів на картку, пов'язану з PayPal. Зробити це, вам не потрібно входити до будь-яких сторонніх служб або ще раз надати всі дані на карті. Вам просто потрібно вибрати суму, яку потрібно відкликати, підтвердьте транзакцію двофакторним ідентифікаційним кодом, і це все. Знову ж таки, ви можете використовувати фірмові платіжні картки paypal Debit MasterCard або PayPal Extras MasterCard для обміну біткойнами. 3204
www.x-crypto.com
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.747 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины