Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос як інвестувати та заробляти гроші

  • Анонимный
  • Анонимный аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8077 от Анонимный
Анонимный создал эту тему: як інвестувати та заробляти гроші
Як інвестувати і заробляти гроші. Секрет успіху багатьох інвесторів знаходиться у складному відсотковому відношенні. На жаль, для інвесторів, які інвестують у акції, цінні папери, бізнес та нерухомість, складні відсотки рідко є умовами інвестицій. Так що складний відсоток? Їхній суть полягає в тому, що ваш дохід розраховується не тільки від суми інвестицій, а також від прибутку, яка додана до суми вкладу. Таким чином, отримана прибуток реінвестувався негайно. У цьому випадку ваші гроші роблять гроші, отримані грошима від грошей)) як заробити на інвестиціях? Почнемо розраховувати, як зробити мільйон за допомогою інвестицій. Наприклад, ви вклали гроші (1000 доларів) у банку на 12% річних на один рік. Після цього періоду у вас буде 1120 доларів США у вашому обліковому записі. Якщо ви інвестуєте знову, це не $ 1000 і $ 1, 120, а роком пізніше ви отримаєте 1 254 долари. Таким чином, на другий рік ви заробите не 120 $, а 134,4 $. Звичайно, багатьом цьому не вражає все, тому що немає прибутку, тим більше потрібно чекати 2 роки. Давайте подивимося, що ми могли б досягти, інвестуючи 1000 доларів протягом 50 років при реінвестуванні 12% річних. 27756
moneyonlineinvestment.com/_/how_to_inves...ake_money/money.html
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.344 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины