Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос інвестиції заробляйте гроші

  • Анонимный
  • Анонимный аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8066 от Анонимный
Анонимный создал эту тему: інвестиції заробляйте гроші
Не всі розуміють, що інвестиції заробляють гроші в сучасному світі займаються у всьому. Насправді, навіть освіта є особливим видом інвестицій, оскільки це внесок у майбутнє, тому що це якісна освіта допоможе знайти хорошу роботу з гідною заробітною платою. Наприклад, такий же принцип застосовується і у спорті. Регулярно займається, людина робить внесок у красу і здоров'я. Якщо він професійний спортсмен, кожен тренінг є інвестицією в майбутні перемоги. Таким чином, інвестиції відображають найважливіше правило людського життя. У ньому говориться: щось отримати в майбутньому неможливо, якщо нічого не робити в цьому в нинішньому. У випадку інвестицій, інвестиції здійснюються лише один раз. Після цього в майбутньому можна розраховувати на постійний прибуток. Інвестиції допомагають подолати основне економічне правління. Він говорить, що той, хто зберігає гроші вдома, їх кількість постійно зменшується. Справа в тому, що купівельна спроможність наявних грошей постійно і неминуче зменшується. Це викликано інфляцією, різними економічними кризами та девальвацією. Отже, найважливішою метою будь-яких інвестицій є не лише збереження, а й постійне збільшення капіталу. 65088
moneyonlineinvestment.com
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.215 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины