Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос біткойн Торгівля

  • о
  • о аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8064 от о
о создал эту тему: біткойн Торгівля
Коли Бі-Кінот розпочав свою розробку, тисячі людей виявилися готові вкладати кошти у перспективний проект, і неминучим стало становлення спеціалізованих криптообмінних обмінів. Проте, потрібно кілька років, щоб сформувати повноцінний ринок. І навіть зараз не можна не помітити, що існує лише декілька обмінів з професійним підходом, яким ви можете довірити свої гроші. Розвиток триває, і, ймовірно, ми все ще чекаємо великих змін. Перший великий обмін Bitcoin став MtGox.com. Він був заснований у 2007 році Джедом Маккалебом, розробником програмного забезпечення eDonkey 2000 та Ripple для оплати Magic Gathering ігрових карт, а також торгівля битлопами розпочалася 17 липня 2010 року. Таким чином розпочався повільний, але впевнений ріст популярності Bitcoin. 6 листопада 2010 р. Ціна торкнулася 50 центів, а 9 лютого 2011 р. Дорівнювала долару США. Навесні 2011 року біткойни почали марш навколо світу та торгівлі різними валютами - за фунт стерлінгів, з бразильською реальністю, євро та польським злотим. До кінця квітня біткойн став дорожче, ніж євро та фунт. 47288
www.x-crypto.com
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.124 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины