Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос вкладіть гроші на ринок акцій

  • о
  • о аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8060 от о
о создал эту тему: вкладіть гроші на ринок акцій
Інвестувати гроші на ринок акцій: Акції - це інвестиції в акції, що є частиною власності корпорації, і дає право на частину прибутку та активів цієї корпорації. Спільний фонд надає акціонерам право голосу, але не гарантує виплати дивідендів. Привілейовані акції не надають права голосу, але зазвичай гарантують виплату дивідендів. У минулому акціонери отримали сертифікат паперового запасу, який називався заставою, який підтверджує кількість власних акцій. Сьогодні частка власності звичайно фіксується в електронному вигляді, а акції зберігаються за назвою вулиці вашої брокерської фірми. Інвестування в акції може бути складним бізнесом. Насправді найкраще розглядати всі ваші інвестиційні заняття як бізнес. Хейк, ось що рекомендував Бенджамін Грем (наставник фондового ринку Уоррена Баффета). Перш ніж придбати свій перший запас, ви повинні опанувати основи інвестування акцій. Це не зробить вас чудовим інвестором протягом ночі, але лише тоді, коли ви зрозумієте основи інвестування, ви зможете навчитися інвестувати в акції з 63964
moneyonlineinvestment.com/_/how_i_invest...hare_market/How.html
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.135 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины