Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос вкладіть гроші на ринок акцій

  • Анонимный
  • Анонимный аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8059 от Анонимный
Анонимный создал эту тему: вкладіть гроші на ринок акцій
інвестувати гроші на ринок акцій. Акції є ліквідним інструментом для інвестування. Це означає, що інвестор може купувати та продавати акції у будь-який час роботи біржі. Він хоче інвестувати більше грошей в акції - він переводить на брокерський рахунок і купує акції, хоче продавати і вилучати прибутки - продає і виводить прибуток. На фондовій біржі завжди існує попит на цінні папери серед інвесторів. Особливо коли справа доходить до синіх фішок. Порівняйте, наприклад, з інвестиціями в нерухомість. Щоб продати або купити квартиру, вам потрібно рекламувати, знайти правильний варіант або покупців, заповнити папір. Ну, якщо це маленька недорога квартира, яка швидко знімається. Тоді це займає місяць-два. Великі квартири продаються протягом багатьох років. Звичайно, акції компаній другого рівня не такі рідкі, як блакитні фішки. Іноді інвестор продає їх тиждень або місяць, поки вони не знайдуть покупця. Але акції другого ешелону, як правило, інвестуються фахівцями ринку. 28877
moneyonlineinvestment.com/_/how_i_invest...hare_market/How.html
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.187 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины