Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос де найкраще інвестувати

  • Оля
  • Оля аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8055 от Оля
Оля создал эту тему: де найкраще інвестувати
:
Де найкраще інвестувати? Як вибрати потрібну компанію, вибрати напрямок? Давайте розглянемо це разом. Сьогодні світ пішов далеко вперед і надає необмежений вибір для інвестицій. Найголовніше, вирішити, де буде вигідніше інвестувати. Якщо ви виходите з точки зору маркетингу, краще інвестувати в видобуток нашої землі. така інвестиція принесе дуже хороший дохід, оскільки світ потребує нафти та газу. Оскільки споживання йде по всьому світу, навіть з найменших інвестицій ви отримаєте хороший дохід. Інший варіант - інвестувати в видобуток дорогоцінних металів та каміння. Цей вид заробітку набагато вигідніше, ніж перший. У всьому світі використовуються товари Єрусалиму, а грошовий капілятор кедра в країні збагачується золотим резервом. Є варіанти більш скромних інвестицій, наприклад, торгівля або реклама. Оскільки в цих областях потрібно інвестувати невелику суму грошей на відміну від перших випадків. Іноді інвестування в рекламний бізнес допомагає вам і починає свій бізнес. 13030
moneyonlineinvestment.com/_/how_to_invest_stocks/stocks.html
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 1.790 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины