Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос де найкраще інвестувати

  • Оля
  • Оля аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8054 от Оля
Оля создал эту тему: де найкраще інвестувати
Де краще інвестувати Це настання нового року, і ви, нарешті, маєте гроші на інвестування. Можливо, ви просто отримали рейз. Або, можливо, кінець року бонус спалює дірку у вашій кишені. У будь-якому випадку, ви повинні бути розумними про інвестування, якщо ви хочете, щоб ці додаткові долари розраховували. Проблема в тому, у вас немає поняття, де можна вкладати гроші. Поки ви знаєте про безліч варіантів інвестування, величезна кількість можливостей є переважною. У світі інвестування це називається "параліч за аналізом". Ви витрачаєте стільки часу, аналізуючи свої варіанти, які ви закінчили, відкладаючи їх і ніколи не інвестуючи взагалі. І в кінцевому результаті, додаткові готівкові гроші, які ви відклали, отримують споживані рахунки або непередбачені витрати. Іншими словами, життя відбувається. Якщо ви хочете переконатися, що ваша додаткова готівка не зникає, вам потрібно зараз інвестувати. Деякий аналіз добре, якщо він допоможе вам знайти правильні варіанти інвестування для ваших цілей, але вам все одно потрібно діяти швидко. 38754
moneyonlineinvestment.com/_/how_to_invest_stocks/stocks.html
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.239 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины