Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос продайте біткойн

  • ОЛя
  • ОЛя аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8049 от ОЛя
ОЛя создал эту тему: продайте біткойн
Продавати биткойн Прямі пропозиції На прямих угодах сьогодні спеціалізуються такі сайти, як LocalBitcoins і Coinbase в США, Bittylicious і BitBargain у Великобританії. Щоб продати криптографічну валюту, ці портали повинні зареєструватися як продавець. Крім того, потрібно надати офіційні ідентифікаційні документи. Після успішної реєстрації користувач може опублікувати пропозицію, а потім - отримувати з сайту повідомлення, коли з'являється покупець. З цього моменту взаємодія виключно між сторонами, минаючи будь-яких посередників. Сервіс також надає необхідну інфраструктуру для успішного завершення транзакції. Продаж на біржі Ви також можете продавати біткойни на криптообміні. Для цього також потрібно зареєструватися, надавати особисту інформацію, але транзакція набагато простіше. Обмін є посередником, який контролює кошти покупців і продавців. Продавці розміщують на ньому свою заявку на продаж, вказуючи суму, валюту та вартість. Коли клієнт з'явиться, служба автоматично виконає транзакцію. Криптова валюта буде перерахована з рахунку продавця на рахунок покупця, продавець отримає гроші. Недоліком цього методу є те, що при продажі біткойн за грошові кошти, отримана сума буде потрібно вираховувати на банківський рахунок. Якщо на біржі є дефіцит ліквідності або проблеми з банками, то процес вилучення може зайняти багато часу. Торгові платформи однорідних торгових операцій На місці біткойнов останнім часом з'явилися сайти, як "Гаманець" та "Браукер". Їхнє завдання - зменшити людей з додатковими та специфічними потребами. Це, наприклад, люди, які хочуть придбати товари на веб-сайтах, які ще не приймають цифрові валюти безпосередньо. 21781
www.x-crypto.com
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.196 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины