Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос продайте біткойн

  • Оля
  • Оля аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8048 от Оля
Оля создал эту тему: продайте біткойн
Ви можете продавати біткойни на криптообміні. Для цього вам також потрібно зареєструвати та надавати особисту інформацію, але транзакція є простішою. Біржа діє як посередник, який контролює засоби продавців та покупців. Продавці розміщують на ньому заявку на продаж, вказуючи суму, валюту та її вартість. Коли клієнт з'явиться, служба автоматично виконає транзакцію. Криптова валюта буде переведена з рахунку продавця на рахунок покупця, і продавець отримає гроші. Недоліком цього методу є те, що при продажі біткойнів за звичайні гроші, отримана сума буде потрібно віднімати на банківський рахунок. Якщо біржі не вистачає ліквідності або проблем з банками, процес відкликання може зайняти багато часу. Ви повинні уважно вивчити службу, з якою ви маєте намір працювати, перш ніж перерахувати гроші. Прикладами онлайн-обмінів є Circle, Kraken і Bitstamp. Крім того, є біржі, де можна змінювати лише цифрові валюти. Цей метод використовується для цілей арбітражу або якщо в магазині приймаються інші крипто-валюти (наприклад, Bitcoin Shop тепер приймає легкі коди і додгококіни як плату за товари). Прикладами таких виключно крипто-валютних послуг є BTER, CoinCorner і Cryptsy. Деякі послуги стягують комісію. Наприклад, BTC-e зберігає від продавця 0,2% від суми транзакції. 22559 Bitcoin Shop тепер приймає легкі котушки та дадгококіни як плату за товари). Прикладами таких виключно крипто-валютних послуг є BTER, CoinCorner і Cryptsy. Деякі послуги стягують комісію. Наприклад, BTC-e зберігає від продавця 0,2% від суми транзакції. 22559 Bitcoin Shop тепер приймає легкі котушки та дадгококіни як плату за товари). Прикладами таких виключно крипто-валютних послуг є BTER, CoinCorner і Cryptsy. Деякі послуги стягують комісію. Наприклад, BTC-e зберігає від продавця 0,2% від суми транзакції. 22559
www.x-crypto.com
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.161 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины