Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос унікальний трафік

  • Оля
  • Оля аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8043 от Оля
Оля создал эту тему: унікальний трафік
багато відвідувачів веб-сайт, через який інші сайти можуть контролювати кількість відвідувачів до нього номер на цьому сайті і відповідні ціни, де ви можете отримати 6000 відвідувачів в тиждень, заплативши всього $ 5,99, 17000 відвідувачів в 9,99 $, 25000 відвідувачів в 14.99 $, 50000 відвідувачів в 19.99 $ і 100000 $ в 29.99 ви можете так гарантовані відвідувачів, збільшити трафік на свій сайт, отримати статистику в реальному масштабі часу і креативна реклама, Канада, американська, Великобританії реклами ви можете досягти тисячі клієнтів, які шукають ваш продукт або послуга. Ми гарантуємо Вузькі унікальні відвідувачі для вашого міжнародного advertising.We рекламувати свій бізнес у величезній мережі інтернету-сайтах, кожен з яких має власну цільову аудиторію. так купити трафік, даючи адресу вашого веб-сайту ви напишіть адресу, і ви можете оплатити через VISA, Master Card, PayPal, www.lotofvisitors.com
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.167 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины