Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос продавати Bitcoin PAYPAL

  • Оля
  • Оля аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8025 от Оля
Оля создал эту тему: продавати Bitcoin PAYPAL
Bitcoin є тип цифрової валюти, в якій методи шифрування використовуються для регулювання генерації одиниць валюти і перевірки переказу коштів, які працюють незалежно від центрального банку, він має метод для забезпечення угод. Blockchain є спільною громадськістю бухгалтерської книги, на якій вся мережа Bitcoin годиться. Це дозволяє Bitcoin гаманець, щоб обчислити їх витрачається баланс таким чином, що нові операції можуть бути перевірені таким чином гарантуючи, що вони насправді належать марнотрат. Цілісність і хронологічний порядок блоку-ланцюга, застосовуються з криптографією. Угода є передача вартості між гаманцями, який отримує включений в блоці chain.wallets тримати секретну частину даних, званої закритим ключем або насінням, яке використовується для підписання угод, забезпечуючи математичне доказ того, що вони прийшли від власника гаманець.
www.x-crypto.com
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.152 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины