Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос Bitcoin продати

  • Оля
  • Оля аватар Автор темы
  • Посетитель
  • Посетитель
8 мес. 2 нед. назад #8024 от Оля
Оля создал эту тему: Bitcoin продати
«Bitcoin це відмінна ідея, і нічого більше. Це Betamax крипто-валют. »Інвестори розкажуть вам триматися на Bitcoin, тому що це децентралізована економіка і краще для світу. Bitcoin може претендувати на валюту або економіку, але не обманюйте себе. Bitcoin є лише децентралізованим засобом обміну. Це приблизно те ж, що і жетони, які використовуються в Чакі-Cheese. Дайте мені перепочити! Bitcoin продавати Bitcoin хороша для світу! Нісенітниця! Чи робить накопичення і витрачати енергію для кращого світу? Відповідно до споживанням енергії Bitcoin Index, Bitcoin використовує приблизно 32 терават енергії в рік, або те, що він приймає до влади 3 мільйонів домогосподарств. Подумайте про те, що ні на секунду. Набагато краще використовувати ці ресурси допомагатиме потужності 3 млн зубожілих будинків по всьому світу! Одна проекція передбачає, влітку 2019 року, Bitcoin використання зажадає більше електроенергії, ніж те, що використовується у всіх Сполучених Штатах. Уявіть собі, що може бути досягнуто з такою енергією? 36183
www.x-crypto.com
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.534 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины