Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
× Обговорення тим, що не увійшли в інші розділи форуму. Багато хто називає цей розділ "Флудилка" або "Курилка". Можливо обговорювати будь-які теми!

Вопрос Кредит

Больше
10 мес. 5 дн. назад #6403 от Xijurame
Xijurame создал эту тему: Кредит
Як ви вирішуєте проблему з нестачею грошей? Часто буває так, що залишається тиждень до зарплати, а грошей вже немає. Вже починаю замислюватися над тим, щоб оформити кредит.
Больше
10 мес. 5 дн. назад #6407 от Lihene
Lihene ответил в теме Кредит
Тоді вам варто задуматися над тим, щоб навчитися правильно складати свій бюджет. Якщо і це не допоможе, тоді в такому випадку можна взяти кредит через мікрофінансові організації, які надають швидкий кредит онлайн на карту. Наприклад, тут можете подивитися про це інформацію і вибрати те, що вам більше підійде за умовами кредитування micro-credit.com.ua/shvidkij-kredit-onlajn-na-kartu/
Больше
10 мес. 5 дн. назад #6417 от Ciboby
Ciboby ответил в теме Кредит
Якщо у вас часто трапляються такі ситуації, тоді я б вам радив або урізати свої витрати, або просто знайти додаткове джерело доходу.
Больше
10 мес. 5 дн. назад #6423 от Delancy_Perret
Delancy_Perret ответил в теме Кредит
У мене теж бувають такі випадки. Саме тому я і оформила кредит в одному з банків. Головна умова - вчасно погашати заборгованість по кредиту. Тоді й відсотки за користування не нараховуються.
Больше
10 мес. 5 дн. назад #6433 от LoganMartin
LoganMartin ответил в теме Кредит
Решать только вам: брать кредит или нет. Так что в первую очередь, нужно правильно оценить свои возможности и подумать, сможете ли вы вовремя погашать задолженность. Тем не менее, вы можете оформить кредит на карту в любой момент через интернет. Вот к примеру, здесь посмотрите об этом более подробную информацию finance.ua/credits/online-f
Больше
9 мес. 2 нед. назад #6905 от Nasida
Nasida ответил в теме Кредит
я могу кредит взять, а что делать? сюда обычно обращаюсь kredits24.com.ua/ Тут и Манивео, и СиСи Лоан, и банки некоторые. Многие без процентов дают.
  • Допустимо: создать новую тему.
  • Допустимо: ответить.
  • Допустимо: добавить вложения.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.
Время создания страницы: 0.174 секунд

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины