Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 07 декабря 2015 22:14

В Горенці знищили пляж Африка

Автор
В Горенці знищили пляж Африка В Горенці знищили пляж Африка

Всім шанувальникам пляжного комплексу «Африка»!
Потрібна ваша підтримка!
Нажаль, в нашій державі після Революції Гідності нічого не змінилося. Бандитські клани так і продовжують знищувати та «віджимати» все, що створено заради людей і для людей.
Пляжний комплекс «Африка», який ми всі полюбляли відвідувати, де відпочивали зі своїми коханими та сім’ями, знищили!


Це справа рук бандитського угрупування, під керівництвом Дмитра Мазниченка.
Будучи співробітником СБУ, він вже давно промишляє зі своєю бандою, земельними аферами, «віджиманням» бізнесу та «кришуванням» торгівлі наркотичними засобами.
І це не голослівні звинувачення! Варто лиже пошукати його ім’я в інтернеті, як зразу ж знайдете цілу низку журналістських розслідувань, новин та посилань на його «подвиги».
Один із прикладів:
«Чекіста Дмитра Мазніченко в обличчя в Києво-Святошинському районі знають одиниці, чули про нього - майже все. Якщо вам плювати на закон, і терміново потрібно «прихопити» десяток-другий гектарів землі або лісових угідь - це - до нього. Результат гарантований, не дарма сам офіцер володіє значними земельними ділянками по всій області. Багато місцеві підприємці справно платять мзду і радіють, якщо її обсяг не збільшений в черговий раз. Хто не згоден - ласкаво просимо на «лічильник», - стверджується в матеріалі із промовистим заголовком «Перевертні з СБУ».
А зараз, його зацікавив наш улюблений комплекс відпочинку у Горенці. Використовуючи своє службове становище, Мазниченко погрозами, обіцянками та підкупом, змусив місцеве відділення МВС, кишеньковий суд та службу судових виконавців, порушити всі можливі закони. Прикриваючись рішенням суду, яке не має жодного відношення до «Африки», ділки разом з натовпом найманих молодих людей і важкою технікою, увірвалися на територію комплексу, нейтралізували охорону і почали все трощити. Були зруйновані всі будівлі, знищені дитячі майданчики, літні тераси, і навіть огорожа. Все зрівняли з землею.
Виконавцем знищення комплексу була Мар’яна Храпаль, така собі, директор Фермерського господарства «Мрія», на користь якого і було рішення суду, хоча і проти зовсім сторонньої компанії. Але за ласий шматок землі, а ще і під «дахом» СБУ-ника, можна піти на любий злочин. І хоча Фермерське господарство ніколи фермерством не займалося – це нікого не бентежить. Адже головна місія фірми - хоча б для пристойності, робити вигляд, що всі захоплення землі проходять як би за законом.

Подивіться на фото, що ці вандали зробили з затишного місця відпочинку місцевих жителів та киян. Хіба це люди?

Просимо вашої підтримки і допомоги в розповсюдженні цієї інформації. Не дамо бандитам, ось так, безкарно знищувати все, що було створено для людей!

Пляж Африка уничтожен

 

Прочитано 12059 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины