Menu

Оточення екс-мера Ірпеня здійснює тиск на газету «Ірпінський вісник»

  • Автор  Зоряна Міронішена
Оточення екс-мера Ірпеня здійснює тиск на газету «Ірпінський вісник»

Офіційне звернення редактора "Ірпінського вісника", яке було опубліковано у 26 номері від 19 липня 2019 р.

 

Не допустимо наступ на свободу слова


Шановні читачі!
Мене зовуть Зоряна Міронішена, я новий директор і головний редактор газети «Ірпінський вісник». Я очолюю газету другий місяць і вважаю, що кожна людина має права на власну точку зору, свободу слова і переконань.

Спираючись на принципи демократії та вільного доступу до інформації я докорінно змінила зміст газетних матеріалів і сподіваюсь, всі читачі це помітили.

Раніше «Ірпінський вісник» підпорядковувався ірпінськії міській раді і фактично вся інформація, яка публікувалась, проходила через жорсткі фільтри Петра Щербини - заступника екс-мера Ірпеня по партії «Нові Обличчя» . Газета нагадувала рекламний буклет. де ледь не на кожній сторінці була хвалебна інформація про Володимира Карплюка. Провладна пропаганда в кращих радянських традиціях друкувалась практично в кожному номері.

3 моїм приходом ситуація змінилась. Я вирішила робити незалежну газету, де кожен зможе знайти об'єктивну інформацію. Я перестала ставити Карплюка та «Нові обличчя» на КОЖНІЙ сторінці І почала залучати інформацію про різні політичні сили, громадські організації та діячів нашого регіону.

Вбачаючи передвиборчий період, ми публікуємо матеріали про всіх кандидатів нашого округу, тим паче про фаворитів гонки.

Днями ми опублікували матеріал про основного претендента на перемогу в окрузі - кандидата від Слуги народу, Олександра Горобця, чим дуже розлютили Карплюка та його оточення.

В той же день мені подзвонили з оточення колишнього мера і в грубій формі сказали шо газета не може писати про Горобця, а має робити позитивні матеріали про Карплюка. Вся редакція газети була шокована подібним нахабством та неприкритим тиском на свободу слова. Звісно, я відмовила.

В результаті пан Щербина дав наказ всім інстанціям, з якими ми працювали, припинити будь-яку взаємодію з газетою.

Таким чином редакція газети "Ірпінський вісник" стикнулася з тиском на ЗМІ. Я не можу спрогнозувати наскільки важкою для мене буде подальша робота, алея не збираюсь здаватися.

Ми не боїмося тиску і залякувань. Газета буде розвиватися та зміцнюватися.
Я буду Працювати для людей та чесно висвітлювати всю інформацію яка відбувається в нашому місті, без вказівок «зверху» .


Від Сьогодні і надалі, я офіційно оголошую - незалежно від будь-якого тиску та погроз, «Ірпінськии вісник» завжди публікуватиме незалежні новини для людей,

Ірпінці мають право на незалежну газету!
З повагою, Ваша Зоряна

visnyk 26 2

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины