Menu

Вода в Ірпені не придатна до пиття - результати досліджень.

Вода в Ірпені не придатна до пиття - результати досліджень.

Питна вода в м. Ірпінь не відповідає санітарним стандартам для споживання людиною, – про це свідчать гідрологічні дослідження. Місцевій владі результати досліджень відомі ще з 2016 р., проте комунальні платежі за воду КП “Водоканал” рахує ірпінчанам як за питну. А нещодавно Олександр Маркушин запевняв всіх містян, що воду в Ірпені пити можна, знаючи, що вона є шкідливою.

За інформацією з матеріалів так званого “оновленого” Генерального плану міста Ірпінь, яку опублікувала місцева мешканка Неля Лавровська, вода в Ірпені не придатна для пиття. Це стало відомо з пояснювальної записки (ПЗ) до Генплану, яка на сайті Ірпінської міської ради (ІМР) досі відсутня. ПЗ міськрада дала лише на вимогу суду в межах провадження по оскарженню рішення ІМР від 19.12.2018.

Виявляється, в 2016 р. в Ірпені було проведено гідрологічні дослідження і встановлено, що вода, яку нам подають трубами як питну, насправді такою не є. Зокрема, вона не відповідає санітарним стандартам для споживання людиною за вмістом заліза, марганцю та амонію.

60836516 1197748483739169 3271630336307494912 o

Нещодавно перший заступник мера, екс-начальник “Водоканалу” Олександр Маркушин запевняв все місто, що воду в Ірпені можна вживати, свідомо приховуючи негативні результати гідрологічних досліджень.

photo 2019 03 25 14 51 39

Варто наголосити на небезпеці для здоров’я вживати воду з зазначеними показниками. Великий вміст заліза в питній воді має властивість накопичуватися в печінці, що призводить до порушення роботи цього органу. Перевищення норми марганцю може спричинити розлад нервової системи та симптоми подібні до хвороби Паркінсона, особливо у дітей, людей похилого віку та вагітних. Постійний прийом всередину води з підвищеним вмістом амонію викликає хронічний ацидоз і зміни в тканинах. Крім того, аміак (у вигляді газу) дратує кон’юнктиву очей і слизові оболонки.

Тож питання, яке ще треба буде з’ясувати – чому “Ірпіньводоканал” рахує тариф за вартістю питної води, коли вона не відповідає навіть ознакам технічної?

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины