Menu

Злочин на хвилі виборів, або продовження історії про дуби та «Титанік».

Злочин на хвилі виборів, або продовження історії про дуби та «Титанік». Злочин на хвилі виборів, або продовження історії про дуби та «Титанік».

Сьогоднішнім ранком на Синергії знову було гаряче. Місцеві мешканці повідомили, що навколо тих самих дубів, за які вони боряться з осені і навколо яких загострилось протистояння між громадою та забудовниками в березні знову працює техніка та знаходяться люди невідомого походження спортивного вигляду (в народі - тітушки). Як і раніше злочинна активність на цій території почалась в першій половині дня, коли більшість мешканців виїжджає на роботу.

На заклик перших свідків злочину у подвір’я вийшли й інші мешканці, у відповідь на це тітушки почали нецензурно лаятись у їх бік та погрожувати життям і здоров’ям. Одну з мешканок ледь не травмувало кошиком будівельної техніки, яка продовжила роботу в безпосередній близькості до людей всупереч всім правилам безпеки. На дерево було накинуто ціпку, тягнучи за яку техніка мала його повалити.

У відповідь на беззаконня мешканці викликали поліцію, по прибуттю якої особи спортивного складу втекли з місця злочину. Слідом приїхала слідчо-оперативна група та були складені протоколи. Однак, за попередньою інформацією, отриманою з прес-служби поліції у райвідділку, будь-які акти, що підтверджують факт складання протоколу про злочин відсутні.

Всупереч погрозам та агресії людей, що захищають дії забудовника мешканці готові й далі продовжувати боротьбу за захист своїх прав і життя в затишку.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины