Menu

В Ірпені знову скоїли напад на громадського активіста

  • Автор  Народний Рух
Артем Левківській Артем Левківській

Про черговий зухвалий випадок терору в Ірпені повідомляє «Народний Рух Приірпіння»:
20 лютого 2 невідомих напали Молодого Народного руху в м.Ірпінь Артем Левківський (Artem Levkivskyi) після того, як він повертався з площі під Ірпінської міською радою, де Народний рух збирає підписи під колективним зверненням проти забудови заплави.


Двоє невідомих підскочило на переїзді, заламали руки та бризкнули газовим балончиком Артему в обличчя. Ми вже викликали поліцію і зараз Артем дає свідчення. Це вже другий випадок нападу на активістів у місті Ірпінь через протести, пов'язані з захистом заплави.
Перший випадок - спалена машина активіста Lavrentiy Kukhaleishvili.
Ми вимагаємо розслідування нападів на активістів! Та повідомляємо всіх зацікавлених, що нас не залякати! І Народиний рух продовжує безстроковий збір підписів для звернення до Ірпінська міська рада, Київська обласна державна адміністрація Міністерство внутрішніх справ Міністерство аграрної політики та продовольства України Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниКабінет Міністрів України Адміністрація Президента України Генеральна Прокуратура України з метою вирішення питання беззаконня в нашому місті спровокованого скандальним ухваленням так званого "генерального плану" та проти забудови заплави!
Нагадуємо, що із-за постійного терору місто Ірпінь генеральний прокурор України назвав Чикаго.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины