Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 09 июля 2018 01:24

Відео-огляд будівництва школи на заплаві р.Ірпінь. Чергова афера місцевої влади?

Автор
Відео-огляд будівництва школи на заплаві р.Ірпінь. Чергова афера місцевої влади? Відео-огляд будівництва школи на заплаві р.Ірпінь. Чергова афера місцевої влади?

Місцевий житель зняв невеликий відео-огляд місця будівництва розрекламованої школи, яку, якимось дивом, вирішили побудувати на заплаві річки Ірпінь.


У своєму відео-огляді користувач Фейсбук Maxim Topol розповідає свої спостереження перебуваючи на місці будівництві (обережно присутня ненормативна лексика). Показує і саме місце майбутнього будівництва, і то як будівельне сміття просто скидають в яму з родючого пошти заплави.

Для того, щоб майбутні покупці квартир побачили, що в Ірпені можуть побудувати ще одну школу, влада, навіть заклеїла десяткі бігбодів з рекламаю цієї самої школи.

Школа в Ирпене

Дополнительная информация

Прочитано 2739 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины