Logo
Версия для печати
Суббота, 23 июня 2018 15:32

Матусі з дітьми скаржаться на циган в центрі Ірпеня

Автор лист від читача
Матусі з дітьми скаржаться на циган в центрі Ірпеня Матусі з дітьми скаржаться на циган в центрі Ірпеня

На електронну пошту редакції надійшов лист від читачки, яка, скаржиться, що в Ірпені стало дискомфортно гуляти пенсионерам та матюсям з візочками через великої кількості ромів, що стали мешкати в Ірпені.

 Шановна редакція!

До вас звертається мешканка Ірпеня, в даний час я переміщаюся по Ірпені тільки з візочком та маленькою дитиною і сама зіткнулась з численними випадками випрошування грошей ромами. Хочу звернути увагу на невеличку, але нагальну проблему, що виникла останнім часом в місті.

А саме те, що почастішали випадки випрошування ромами грошей у перехожих в центрі міста. Це викликає певний дискомфорт, бо доводиться оминати, змінювати маршрут тощо, а т.к. на даний час в місті йде реконструкція, то пересуватись, оминати, змінювати маршрут дуже важко та незручно. Я в жодному разі не маю нічого проти людей інших національностей.

Проте ці особи переважно підходять до пенсіонерів та матусь із візочками, що і так не зовсім фінансово захищені з боку держави... У відповідь на моє звернення до служби поліції та муніципальної варти, вони пообіцяли приділити увагу подібним інцидентам під час патрулювання. Отже, закликаю містян та гостей міста бути уважними та пильнувати сумки, гаманці, телефони тощо.

Прочитано 2329 раз

Комментарии   

-1 #1 Карплюк 25.06.2018 00:46
У нас в городе есть Муниципальная варта. Она вас защитит. Обращайтесь к ней!
Цитировать
+1 #2 Катерина T. 25.06.2018 10:02
Особсто я до "варти" зверталася. Реагують
Але переважно після звернення. Наприклад, коли великий пес без намордника біля дитячого майданчика тощо.
Цитировать
+1 #3 Арам 26.06.2018 18:23
Ребята, только не опускайтесь до уровня отморозков из С-14. Лично я отношусь к цыганам нейтрально, но бить, резать и убивать их только за то, что они цыгане - это фашизм.
Цитировать
+1 #4 Катерина T. 27.06.2018 17:48
Ну що ви! Ніхто до насильства не закликає! Мова йде про комфортне пересування містом.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов