Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 29 мая 2018 18:33

Прокуратура: екс-ректор Мельник незаконно "нажив" на державі 12 млн. Грн

Автор Прес-служба Прокуратури
Петр Мельник Петр Мельник

Прокуратурою Київської області пред’явлено низку позовів щодо стягнення на користь держави понад 12 млн грн, які безпідставно сплачені державою за незаконним договором оренди реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Сосновий бір», укладеним з комерційною структурою наближеною до колишнього ректора податкової академії Мельника П.

Установлено, що реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір», який перебував у державній власності на балансі Національного Університету Державної податкової служби України, та використовувався для забезпечення діяльності закладу освіти в якості гуртожитку для проживання студентів університету, у 2007 році передано приватному навчальному закладу.

Так, вказаний об’єкт нерухомості площею майже 8 тис кв м, розташований у смт Ворзель Київської області, переданий приватному закладу, засновниками та керівниками якого були близькі родичі ректора Національного університету Державної податкової служби України Мельника П.В.

У подальшому державний навчальний заклад вимушений був орендувати це майно і за період з 2009 по 2013 роки, за рахунок коштів Державного бюджету України, сплатив орендну плату на суму понад 12 млн грн.

Реагуючи на виявлені порушення, Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури заявлено 6 позовів про визнання договорів оренди недійсними та стягнення з Ірпінської фінансово-юридичної академії у формі товариства з обмеженою відповідальністю понад 12 млн грн незаконно сплаченої Університетом державної фіскальної служби України орендної плати.

Нагадаємо, що у минулому році завдяки обгрунтованій позиції прокуратури області розірвано один із вищезгаданих договорів оренди, як такий, що завідомо спрямований на незаконне заволодіння коштами Державного бюджету України, та стягнуто у дохід держави майже 1,4 млн грн сплачених за 2014 рік Університетом Державної податкової служби України за оренду державного майна (реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір»), що раніше перебувало на його балансі.

Прес-служба

прокуратури Київської області

Дополнительная информация

Прочитано 3998 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+1 #1 7777 31.05.2018 12:30
Мельник учитель Карплюка который учил его воровать и грабить Громаду. Теперь Карплюк уже богат и он уже не хочет быть мэром. Теперь он хочет воровать в рамках целого государства и хочет быть нардепом. А вместо себя хочет оставить Христюка или Плешка. Только кто их поддержит?? Никто.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины