Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 21 апреля 2018 13:50

Наймасштабніша житлова афера в Ірпені. Ошукані інвестори: депутати Ірпеня та мер Карплюк «кришує» будівельні афери. Фото, відео.

Автор
Карплюк кришує будівельну аферу в Ірпені? Карплюк кришує будівельну аферу в Ірпені?

21 квітня у новому мікрорайоні «Благодатний» або, як називають його місцеві, «Неблагодатний» на мітинг проти будівельних афер, в яких замішана влада Ірпеня, депутати міської ради, та особисто сам міський голова Володимир Карплюк. Саме так вважають інвесторі 7 недобудов.

 

Висловити свою позицію прийшло близько 200 осіб. Від імені інвесторів виступав адвокат, який розповів, що забудовники злякались прийти на ці збори, але будуть зустрічатись з представниками недобудов особисто. У позитивне вирішення проблем інвестори мало вірять, тому і була організована акція мирного протесту та висунуті умови у заяві міському голові:

 1. Письмово задекларувати готовність органами місцевого самоврядування сприяти та допомогти ошуканим інвесторам кварталу «Благодатний» та добудувати житлові будинки кварталу.
 2. Забезпечити надання ініціативній групи інвесторів усіх дозвільних документів щодо будівництва проблемних ЖК.
 3. Просимо ірпінську міську раду сприяти тому, щоб проблеми 7 будинків кварталу вирішувались «пакетно».
 4. Просимо додати 7 недобудов в спеціальний розділ на сайті Ірпінської міськї ради. Додати цю інформацію з прізвіщами та адресами недобудов.
 5. Просимо ірпінського міського голову сприяти ошуканим інвесторам в пошуку нового забудовника, який зможе добудували ці проблемні ЖК .
 6. Просимо ірпінську міську раду звернутися в правоохоронні органи, прокуратуру щодо питання притягнення до кримінальної відповідальності Кіраковського, Зібарєва, Глухомана
 7. Надати інформацію стосовно того, які реальні дії робилися щодо виконання петиціі (текст петиції https://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/132)

Після цього зібрання ошукані інвестори попрямували до будівлі ІМР щоб, зареєструвати своє звернення (заяву) до В. Карплюка.

У житлових аферах згадували і мерську партію «Нові обличчя» та депутатів Вишнякова та Пікулика. Пікулик, як пишеться у приватному повідомленні від ошуканого інвестора, особисто брав гроші від вкладників.

Депутат Пикулик

Проблемними забудовами називають такі ЖК:

 • ЖК Алфавит
 • ЖК Княжий двор
 • ЖК Панорамный
 • ЖК Панорманый-2
 • ЖК Фреш Сити
 • ЖК Шервуд Парк
 • ЖК Южный
 • ЖК Варшавский
Ответ Карплюка:
Прочитано 3464 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа

Галерея изображений


Комментарии   

0 #1 Гоча 02.05.2018 19:35
Карплюк балабол. Как его люди вообще выбрали в мэры? Он же врет на камеру и не стесняется. ))
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины