Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 13 декабря 2017 19:59

Прокуратура вимагає скасувати рішення ІМР, яким змінено цільове призначення земель заплави р.Ірпінь

Автор Прес-служба прокуратури Київської області
Прокуратура вимагає скасувати рішення ІМР, яким змінено цільове призначення земель заплави р.Ірпінь Прокуратура вимагає скасувати рішення ІМР, яким змінено цільове призначення земель заплави р.Ірпінь

Прокуратура Київської області вимагає скасувати незаконне рішення Ірпінської міської ради, яким незаконно змінено цільове призначення майже 10 га земель сільськогосподарського призначення під багатоповерхову житлову забудову.

Установлено, що до Ірпінської міської ради Київської області звернулася юридична особа, яка має у власності майже 10 га земель сільськогосподарського призначення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється із ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

У подальшому, рішенням Ірпінської міської ради затверджено проект землеустрою щодо зміни цільового призначення вказаної земельної ділянки.

Прокуратурою встановлено, що зазначене рішення прийнято з порушенням вимог діючого законодавства, оскільки спірна земельна ділянка знаходиться за межами міста Ірпінь, перебуває в межах меліоративних мереж «Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь, а нове цільове призначення суперечить діючому Генеральному плану та Плану зонування міста Ірпінь.

Зважаючи на виявленні порушення, Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури до суду заявлено адміністративний позов щодо визнання протиправним та скасування рішення, яким незаконно змінено майже 10 га земель сільськогосподарського призначення під багатоповерхову житлову забудову.

 

Дополнительная информация

Прочитано 1269 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+5 #1 Бывший депутат 14.12.2017 09:40
Неужели господин Чибисов действительно не допустит застройки поймы? Тогда я аплодирую стоя. Посмотрим хватит ли смелости судьям нашего самого корумпированного суда в Украине признать действия депутатов и решение сессии незаконными? Хватит дурачить народ. Сегодня пойму незаконно переведут под застройку а завтра лес в Романовке начнут выделять атошникам. Пора с этим завязывать.
Цитировать
+2 #2 Курсант 16.12.2017 10:16
Не вірю в порядність прокурорів і суддів. Всім відомо що Карплюк платить кошти юридичній фірмі Юрія Денисенка який потім заносить хабарі до голів судів. Будівництво на поймі незаконно но фактично розпочалось. А що зробили прокурорт? Нічого. Навіть була довідка перевірки Київської облдержадміністрації яка показала порушенння та перевіщення владою чиновниками Карплюка.
Цитировать
+2 #3 Плешко 17.12.2017 00:19
Закликаю всіх громадян прийти на найближчу сесію і висловити громадську недовіру Володимиру Карплюку. Він винний у вбивстві свого начальника охорони Романа. Винний у розтраті бюджетних коштів, винний у розподілі нашого комунального майна. Зробив паспорт Польші та їздить по Європі. Гоніть його з нашого міста
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины