Logo
Версия для печати
Воскресенье, 26 ноября 2017 19:17

ЖК «Rich Town» - вас обдурять, та тут все сумно: Ірпінь, місто ошуканих інвесторів. Фото!

Автор
ЖК «Rich Town» - вас обдурять, та тут все сумно: Ірпінь, місто ошуканих інвесторів ЖК «Rich Town» - вас обдурять, та тут все сумно: Ірпінь, місто ошуканих інвесторів

Ірпінь, напевно, перше місто, де навіть інвестування в будівництво, яке пов'язують з одним із «найпрогрессівнейшіх мерів України» В. Карплюком, не гарантує результат. Вкладники ЖК Річтаун все ще (26.11.2017 р.) попереджають плакатами майбутніх інвесторів про «підводні камені» інвестування в «надійні» провладні-новобудови Ірпеня.

 

panoramaRichToen

 

натисніть на фото щоб збільшити

Нові райони Ірпеня це бетонні джунглі серед яких сохнуть кілька , уцілілих після спилювання, дерев, а в якості «компенсації» забудовники садять десяток маленьких декоративних дерев. Але ще гірше справи у тих, хто «повівся» на рекламні брошури, купив житло і опинився в пастці - без електрики, газу та інших обіцянок від забудовника. Що і змусило інвесторів РічТауна придумати цілу інформаційну компанію, що б розповісти.

20171126 121154

20171126 121235

20171126 121140

Крім банерів «де наш газ, електрика, стоянка» і т.д. цей район просто усипаний оголошеннями на вікнах «продам», мабуть, люди розуміють, що жити в такому мурашнику буде зовсім не просто ...

20171126 120549

Само будівництво активісти та ЗМІ пов'язують з ім'ям самого мера Ірпеня – В.Карплюком, але на практиці це мало допомагає інвесторам. Крім цієї «проблемної» новобудови в місті є ще багато інших житлових афер і махінацій, пов'язаних з депутатами мерської партії «Нові обличчя», тому отримавши рекламний буклет Ірпеня, де вам запропонують купити житло за низькими цінами, задумайтеся, від чого ці ціни такі низькі ?!

Доречі, зараз є чудова акція на квартири у ЖК «РічТаун»! Поспішайте!

Акция В РичТауне

Прочитано 3532 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+8 #1 111 27.11.2017 08:58
Ричтаун построил Вова Карплюк. При этом ни одной квартиры не отдал ни Атошникам ни переселенцам и паевую участь не заплатил городу. Как мы видим он даже и балконы в этом комплексе не застеклил, типа так по проекту(просто сэкономил). Еще и с электричеством проблемы. В Буче его комплексы уже давно проданы и зданы а люди платят по коммерческому тарифу, так как Карплюк имеет свой процент с Киевобленерго. Какие придурки вообще выбрали его мэром этого города? его посадить надо .
Цитировать
+2 #2 Старый коммуняка 30.11.2017 11:18
ребята, я конечно, дико извиняюсь! Но вы же видели, что покупали? Вы же видели, что это высотки, которые смотрят окнами друг на друга. Мне вообще непонятно, что должно быть в голове, чтобы покупать квартиры у синергии или орлана. В Ирпень нужно перебираться, чтобы отдохнуть от городской суеты: в частный дом или небольшой домик на 3-4 этажа с малым количеством квартир. Менять одну Троещину на другую глупо.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов