Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 12 сентября 2017 23:30

Прокуратура подала в розшук, на одного з забудовників Ірпеня

Автор

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою за результатами проведення досудового розслідування у провадженні, яке розслідується органами фіскальної служби, повідомлено про підозру одному із забудовників міста Ірпеня. 

Останнього підозрюють в умисному ухиленні від сплати податків та зборів в результаті діяльності, пов’язаної із будівництвом багатоквартирних будинків та реалізацією квартир в них, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах на загальну суму 2,4 млн. гривень. 

 

З метою відшкодування завданої державі шкоди у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов на вказану суму.
У зв’язку із тим, що підозрюваний на даний час ухиляється від органів досудового розслідування останнього оголошено у розшук.

До суду прокуратурою внесено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та надання дозволу на затримання особи.

З метою відшкодування завданих державі збитків за наполегливої позиції місцевої прокуратури районним судом накладено арешт на майно підозрюваного.

Прокуратура займає принципову позицію відносно недобросовісних забудовників.

Дополнительная информация

Прочитано 2104 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+3 #1 Арам Баргсян 13.09.2017 18:58
Статья ни о чем.
Имя застройщика где? Конкретные объекты по которым не уплачены налоги где? Фамилии учредителей, директоров и всех причастных к махинациям где?
Цитировать
+2 #2 Коцюба 13.09.2017 19:27
Скорее всего речь идет о депутате Вишнякове. Он прошел от "Новых лиц" при этом заплатив Карплюку 300 000 баксов. Вишняков имеет недвижимость в Испании и США и наверное уже никогда не мприедет в Ирпень. По такому пути пойдет и Карплюк. Он уже греет себе место в Люблинском воеводстве Польши . Но мы его и там достанем. А партию негодяев и мошенников под названием "Новые лица" мы разгонем скоро.
Цитировать
0 #3 Арам Баргсян 15.09.2017 02:08
Так Вишняков со своей БГМ продолжает строить, правда управляет сейчас там другой человек
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины