Logo
Версия для печати

Гурін забудовник на якого не можна дивитись: відео нападу на депутата Глиняного

Гурін забудовник на якого неможна дивитись: війдео нападу на депутат Глиняного Гурін забудовник на якого неможна дивитись: війдео нападу на депутат Глиняного

Перед початком 37 сесії ІМР камера «Журналісткої варти» випадково зафіксувала конфлікт, який спровокував скандальний забудовник Гурін з депутатом міської ради Сергієм Глиняним.

 Під час реєстрації депутатів, до депутата від ВО «Свобода» Глиняного підійшов забудовник Гурін і з претензією «що ти на мене дивишся» став розвивати конфлікт. Сергій Глиняний не відповідав на образи, і тоді Гурин перейшов до фізичного контакту, на який депутат вже відповів. Після чого втрутились працівники міської ради.

Муніципальна варта не була присутня на сесії і не заважало конфлікту, до цього в сесійній залі судимі особи вже нападали на члена громадської ради. Тобто наявність цієї структури НІЯК не впливає безпеку в самому міській раді. Нагадаємо, що на 30 сесії ІМР в будівлі міськради облили фарбою редактора Ірпінського вісника, а співробітнки Варти навіть не намагались спіймати злочинця. 

Гурин відзначився в Ірпені як скандальний забудовнику, якому громада міста регулярно зносить паркани, мабуть, в свої будівельні невдачі забудовник звинувачує депутатів від ВО «Свободи», який виступають на стороні громади.

Відео з Гуріним: Ірпінь Чехова - Пушкінська. Затримання забудовника

Последнее изменениеВоскресенье, 13 августа 2017 13:18

Комментарии   

0 #1 1111 14.08.2017 03:29
Гурин вор и пройдоха который украл у Громады города несколько десятков участков и теперь при Карплюке пытается реализовать свои незаконные схемы строительства. Карплюк и Денисенко сделают ошибку если пойдут на встречу этому упырю.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов