Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Гурін забудовник на якого не можна дивитись: відео нападу на депутата Глиняного

Гурін забудовник на якого неможна дивитись: війдео нападу на депутат Глиняного Гурін забудовник на якого неможна дивитись: війдео нападу на депутат Глиняного

Перед початком 37 сесії ІМР камера «Журналісткої варти» випадково зафіксувала конфлікт, який спровокував скандальний забудовник Гурін з депутатом міської ради Сергієм Глиняним.

 Під час реєстрації депутатів, до депутата від ВО «Свобода» Глиняного підійшов забудовник Гурін і з претензією «що ти на мене дивишся» став розвивати конфлікт. Сергій Глиняний не відповідав на образи, і тоді Гурин перейшов до фізичного контакту, на який депутат вже відповів. Після чого втрутились працівники міської ради.

Муніципальна варта не була присутня на сесії і не заважало конфлікту, до цього в сесійній залі судимі особи вже нападали на члена громадської ради. Тобто наявність цієї структури НІЯК не впливає безпеку в самому міській раді. Нагадаємо, що на 30 сесії ІМР в будівлі міськради облили фарбою редактора Ірпінського вісника, а співробітнки Варти навіть не намагались спіймати злочинця. 

Гурин відзначився в Ірпені як скандальний забудовнику, якому громада міста регулярно зносить паркани, мабуть, в свої будівельні невдачі забудовник звинувачує депутатів від ВО «Свободи», який виступають на стороні громади.

Відео з Гуріним: Ірпінь Чехова - Пушкінська. Затримання забудовника

Последнее изменениеВоскресенье, 13 августа 2017 13:18

Комментарии   

0 #1 1111 14.08.2017 03:29
Гурин вор и пройдоха который украл у Громады города несколько десятков участков и теперь при Карплюке пытается реализовать свои незаконные схемы строительства. Карплюк и Денисенко сделают ошибку если пойдут на встречу этому упырю.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины