Гурін забудовник на якого неможна дивитись: війдео нападу на депутат Глиняного Гурін забудовник на якого неможна дивитись: війдео нападу на депутат Глиняного

Гурін забудовник на якого не можна дивитись: відео нападу на депутата Глиняного

Оцените материал
(2 голосов)

Перед початком 37 сесії ІМР камера «Журналісткої варти» випадково зафіксувала конфлікт, який спровокував скандальний забудовник Гурін з депутатом міської ради Сергієм Глиняним.

 Під час реєстрації депутатів, до депутата від ВО «Свобода» Глиняного підійшов забудовник Гурін і з претензією «що ти на мене дивишся» став розвивати конфлікт. Сергій Глиняний не відповідав на образи, і тоді Гурин перейшов до фізичного контакту, на який депутат вже відповів. Після чого втрутились працівники міської ради.

Муніципальна варта не була присутня на сесії і не заважало конфлікту, до цього в сесійній залі судимі особи вже нападали на члена громадської ради. Тобто наявність цієї структури НІЯК не впливає безпеку в самому міській раді. Нагадаємо, що на 30 сесії ІМР в будівлі міськради облили фарбою редактора Ірпінського вісника, а співробітнки Варти навіть не намагались спіймати злочинця. 

Гурин відзначився в Ірпені як скандальний забудовнику, якому громада міста регулярно зносить паркани, мабуть, в свої будівельні невдачі забудовник звинувачує депутатів від ВО «Свободи», який виступають на стороні громади.

Відео з Гуріним: Ірпінь Чехова - Пушкінська. Затримання забудовника

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2532 раз

You must also like

    • 04 октября, 10
    • 04 октября, 10
    • 30 сентября, 09
    • 02 сентября, 09
    • 09 августа, 08