Menu

ШОК: Провладні АТОвці збиралися ї**нути депутата Панасюка та самооборону Ірпеня

Ю. Калінін Ю. Калінін

У фейсбуці опублікували скрін чату переписки, де, скандально-відомий АТОвець Юрій Калінін пропонує Ї***нути Панасоніка (депутат Панасюк) та Недосамооборону (самооборона міста Ірпінь, А.Ніколаєць).

 З закликом до ветеранів АТО, в чаті Вайберу «Ірпінська спілка АТО», прийти на останню сесію та завадити Самообороні зірвати питання оренди штабу та ЗЕМЛІ та Ї**ути депутата Панасюка, представника воїнів Афганістану, публікував Юрій Калінін.  Ми знаємо, що самооборона не намагалась зірвати сесію. 

Скрін чату опублікував Олександр Ніколаєць, керівник самооборони м.Ірпінь.

 

До цього він на своїй сторінці публікував погрози та заклики до насилля над журналістами міста.

7b17402a05

Юрій Калінін вже відзначився в Ірпені тим, що закликає еб *** нути тих, хто не підримує мера проти забудови міста: журналістів, активістів, тепер додалися депутати і самооборона. Маніпулюючи воїнами АТО, керівники Ірпінського профспілки АТО і ГО «координаційна рада Ірпінського регіону» (КРІР), Калінін, Головенко, Красінський, Бондар, Хоменко змусили ветеранів АТО брати участь в акції проти свободи слова, намагаючись силою залякати журналістів газети «Інформаційний портал», який проводять розслідування земельних афер влади.

13493026 1678367102488396 1571106483 n

Повна новина 

Хто маніпулює АТОвцями та винудив їх замість боротьби з сепаратизмом в Ірпені мітингувати проти вільної преси?

Відео героєв та їх героїська поведінка на відео: https://www.youtube.com/watch?v=1sS1OxUtY-c

У листуванні чату присутній і інший організатор, і «герой» (на думку влади) судимий Антон Головенко. Ці «керівники» сміливо називають себе представниками всіх ветеранів АТО в Приірпіння, складають списки отримання землі, допомагають забудовникам на проблемних ділянках і залякують жителів регіону.

гооловенко фейсбук

Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?

КРІР и Ірпінську спілку Ветеранів АТО мешканці Ірпеня називають кишенькової організацією мера Володимира Карлюка, а правоохоронці не звертають на криміногенну ситуацію в регіоні.

Жителі Ірпеня діляться думкою, що своїми діями керівництво КРІР дискредитують репутацію воїнів АТО, де на першому місці стоять особисті інтереси, виділення квартир та обслуговування інтересів забудовників і мер, тим самим влаштували справжній террор у місті для всіх незгодних з владою та колишніми регіоналами! 

Комментарий Калинина

обсуждают калинина

Крім образ журналістам, активістам та звичайним людям, Калінін дозволяє собі погрожувати іншим ветеранам АТО

kalinin lozovyi

kalinin kommenty2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины