Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 30 июля 2017 16:53

Справедливість по-ірпінськи: учасникам АТО по 5 соток, а члену виконкому – 135 соток

Автор
Справедливість по-ірпінськи: учасникам АТО по 5 соток, а члену виконкому – 135 соток Справедливість по-ірпінськи: учасникам АТО по 5 соток, а члену виконкому – 135 соток

На останній, 36 сесії міської ради Ірпеня, що відбулася 27 липня, депутати і мер чарівним чином знайшли для члена виконкому Куровського Н.Б. на вул. Північна аж 135 соток вартістю понад півмільйона доларів. При цьому на тій же самій сесії тільки 7 учасників АТО отримали на вищезгаданій вулиці по 5 соток. Чим керувалися депутати при наданні настільки щедрого подарунку члену Виконкому, спробуємо розглянути в цій статті. Повне відео сесії

 Постійно маніпулюючи поняттями, що в Ірпені вільної землі немає, а міська рада усіма силами підтримує ветеранів АТО, землі для цих ветеранів АТО дають в найнезручніших місцях або на заздалегідь проблемних ділянках в лісовій зоні, або квартири в проблемних ЖК. Але для «своїх», наприклад, члена виконкому Куровського, знайшли цілих 135 соток. На сесії мер «піариться» за допомогою учасників АТО і ніяк не пояснює свою «щедрість» для членів виконкому та інших наближених, наприклад, для забудовників Мирончука та Оверко. Останній є ще й депутатом партії «Нові обличчя».

Куровський відомий в Ірпені ще тим, що власноруч бере участь у знищенні заплави і був не раз спійманий журналістами і поліцією при спробах вивезення торфу з заплави і засипки земель заплави сміттям. Техніка Курорвского саме через перераховані вище факти неодноразово заарештовувалася. Мабуть тому, замість грамоти, мер вирішив заохотити члена виконкому великою ділянкою?

З усіх депутатів проти даного рішення з виділення ділянки Куровському голосували тільки члени партії «Свобода». Поіменний список слуг народу, які так щедро розпоряджаються землями Ірпеня, опублікований нижче.

Щедрий подарунок зробили 23 депутата, тобто вся фракція «Нові обличчя» + депутати від БПП, «Укропу» та 1 депутат від «Батьківщини»

Голосование за Куровського

Ціна цієї ділянки приблизно дорівнює 675 тис. доларів США. Або ж ще 27 сімей учасників АТО, або вчителів, або лікарів змогли отримати ділянки в цьому місці і хоч якось поліпшити своє матеріальне становище.

Дане питання активно обговорюється в соціальних мережах. Фото додається.

Куровський Ирпень

Повне відео сесії додається

Прочитано 2248 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+2 #1 Сирота 31.07.2017 07:46
Какая уж тут справедливость? Карплюк всем говорил что будет честно работать , а в итоге ворует и грабит городской бюджет и незаконно распределяет земельные ресурсы среди своих "шестерок". А бабушке которая просит пару соток добавить возле своего дома он дули крутит. Кто после этого наш мэр вам виднее. Не все льготники могут получить участки положеннные каждому по Конституции. Только те получают которые работают в команде судимого Головенька. Вот вам и покращення вже сьогодні. ))
Цитировать
0 #2 Местный 01.08.2017 11:36
все по справедливости! данные АТОшники принимали участие в отжиме территорий под "облагораживающую" застройку города? если нет - то и так много!! вон,люди за "квартиру на Есенина" жопу рвали - ого-го! а если принимали - значит с недостаточным рвением! все правильно!
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины