Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 22 мая 2017 17:07

Не хочеш мурувати журналістів – не отримаєш квартиру!

Автор Тетяна Радченко

Квартира чи Закон? Перед таким вибором поставлені атовці та їх сім`ї.

Це стало зрозуміло на останніх зборах ГО «ІМСВІ АТО» під головуванням заступника очільника організації Антона Головенка.

Головуючий зборів відкрито назвав місцевих журналістів «сепаратистами» та фактично змусив учасників проголосувати за протиправні дії, спрямовані проти редакції газети «Інформаційний портал» маніпулюючи «квартирним питанням». 

Як відомо, члени цієї організації отримали 25 квартир у забудовника на вул.Єсеніна, 30. Журналісти «Інформаційного порталу» неодноразово писали, про незаконність цієї забудови. А також висвітлювали позицію територіальної громади Ірпеня, що учасники АТО та їх сім`ї мають отримати більше квадратних метрів.
Нагадаємо, компанія забудовник «Орлан інцест груп» зі згоди Володимира Карплюка будує ЖК «Єсенін» на території, яка поза межами міста Ірпінь. З цього приводу досі тягнуться судові процеси.
Про незаконність забудови знають і самі члени ГО «ІМСВІ АТО». Але більшість людей просто мовчать, адже їм пообіцяли квартири в цих незаконних багатоповерхівках. Іншої альтернативи місто людям просто не надає.

Під час зборів, дехто з учасників бойових дій, намагались звернути увагу присутніх на те, що квартири на вул.Єсеніна – побудовані незаконно. Головуючих зборів проігнорував цю інформацію. У свою чергу, підбурив членів зборів проголосувати за, так звану акцію «Принеси цеглину», яка полягає у тому, аби прийти із цеглою до редакції газети «Інформаційний портал» з метою «закласти будівлю». З відео зрозуміло, що атовців просто «натравили» на журналістів. Маніпулюючи питанням отримання квартир, адже з контексту виступаючого зрозуміло – хто не підтримає, може забрати свої документи і вийти з черги на отримання житла.

Цитуємо виступ (мова оригіналу) учасника зборів Володимира Короля, який виносив на голосування питання «Принеси цеглину»: «Голосуєм. Берем проводим акцію мирну акцію «принеси цеглину» і ведем пацанів. Приходим і останній раз попереджаєм. … Ну єслі ніхто нічого не хоче получать – сразу скажіть. Прийдіть до Діани і скажіть – Діана викинь мої бумаги, я нічого не хочу получать, я ніде не буду участвовать… Давайте приймаємо рішення, голосуєм. Хто готовий участвовать в такій акції «принеси цеглину»?

Прочитано 1558 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+2 #1 Докторкукольныхнаук 22.05.2017 21:53
"... Покуда живы жадины вокруг,
Удачи мы не выпустим из рук.
На жадину не нужен нож,
Ему покажешь медный грош
И делай с ним, что хошь.

Пока живут на свете дураки,
Обманывать нам, стало быть, с руки.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь. ..."

"... разруха не в клозетах, а в головах. ..."
Цитировать
0 #2 Николай Я. 25.05.2017 11:01
Замуровали. демоны...(с)
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины