Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

В Ірпені почастішали квартирні крадіжки

В Ірпені почастішали квартирні крадіжки

Останнім часом в Ірпені все частіше обкрадають квартири.

Начальник ірпінської поліції Ігор Падюк розповідає, що майнові злочининабрали системний характер.

“В Ірпінському регіоні, як і по всій країні, спостерігається динаміка збільшення майнових злочинів, тобто крадіжок. Як дрібних, так і кваліфікованих”, – наголошує Ігор Падюк.

Як відомо, їх вчиняють після ряду підготовчих дій. Так, із метою встановлення часу перебування господарів вдома злочинці використовують ряд “прийомів”.

Зазвичай вони кріплять на вхідні двері сірники, насіння, нитки, папір. Крім того, аби відслідкувати, наскільки часто хазяї бувають вдома, на ручки вхідних дверей чіпляють рекламні оголошення. Якщо реклами довго не прибирають — це прямий знак для злочинців.

pechat hengerov

Нерідко вони замазують/заклеюють дверні “очі”, щоб мешканці квартири не могли спостерігати, що відбувається на сходовому майданчику.

Зараз крадіжки найчастіше відбуваються вдень у будні дні — коли господарі квартир на роботі. Часто їх здійснюють і у святковий та літньо-осінній період — час щорічних відпусток.

Тож будьте особливо уважними, а у випадку систематичного з’явлення так званих “міток” звертайтеся із відповідною заявою до Ірпінського відділу Національної поліції в Київській області.

Дополнительная информация


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины