Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Скільки потрібно дати квартир АТОшнікам, щоб вони забули про сепаратизм депутата та війну

Скільки потрібно дати квартир АТОшнікам, щоб вони забули про сепаратизм депутата та війну Скільки потрібно дати квартир АТОшнікам, щоб вони забули про сепаратизм депутата та війну

Провладні АТОшники, виштовхали Мельничука з будівлі ІМР, хоча він наполягав, що вони повинні отримати в 3 рази більше квартир в ЖК "Єсеніна". Повне відео

Повний зал "своїх" людей дозволило не допустити "небажаних" на сесію. Наприклад, активіст Євген Мельничук не зміг потрапити до сесійної зали і продовжив спілкування з прихильниками Карплюка в холі ІМР. Виникла емоційна дискусія - прихильники мера, яким Карплюк обіцяв 30 квартир в проблемнії новобудови ЖК Єсеніна,

 

Звинувачували Мельничука, що нібито він спеціально подав до суду, що б саме герої АТО нічого не отримали, створюючи спеціально помилкове сприйняття ситуації.

Євген намагався пояснити, що проблема з ЖК «Єсеніна», почалася з січня 2015 року і тільки після надання розголосу фактів незаконності будівництва та перевірки Київської обласної державної адміністрації, забудовник "Орлан-інвест-груп", чию діяльність пов'язують безпосередньо з мером, і запропонував "схему «легалізації» свого будівництва: мінімальну частину квартир, влада люб'язно вирішила виділити ветеранам АТО, тим самим зіштовхнувши активістів і ветеранів АТО.

Під час дебатів в холі ІМР Мельничук озвучив всі ці та факти і більш того, запропонував отримати не 30 квартир, а всі 100, після чого провладні атошнікі підняли крик і користуючись чисельною перевагою виштовхали активіста на вулицю, порвавши йому одяг і вкравши сумку з документами.

melnichuk i ato

Це фото не є образливим і показує зміну діалогу, міміку і зміни поведінки, коли "поганий" активіст, не тільки не хоче відняти 30 квартир на незаконному ЖК, але і дати їх в 3 рази більше

Хочемо зауважити, що АТОшніков не хвилювала співпраця депутатів від партії "Нових облич" з пропагандою кремля, вони навіть висказали свою підтримку владі... мабуть 30 квартир на проблемної землі дорожче держзради Батьківщини. Питання за що гинули і гинуть їхні побратими? За подачки у вигляді квартир і можливості депутатам спокійно їздити в країну агресора та брати участь в інформаційній війні проти України? питання риторичне і більше відноситься до совісті кожної людини.

Последнее изменениеПятница, 31 марта 2017 22:15

Медиа


Комментарии   

0 #11 Ядл. Р.Ю. 03.05.2017 12:47
13 мая обещают торжественное вручение ключей по Есенина 30 и 31. Будет ли Портал Ирпеня освещать данное незаконное действие. Вроде и мер будет!!
Цитировать
+1 #12 Ирий 11.05.2017 22:44
Туалет на ЖД вокзале лучшебы сделалали.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины