Menu

Поліція заарештувала будівельну техніку на заплаві річки Ірпінь

Поліція заарештувала будівельну техніку на заплаві річки Ірпінь

Мешканці вулиці Достоєвського переживають з того приводу, що під їхніми будинками можуть з’явитися багатоповерхівки як це стало модно в Ірпені в останній час.

Тому, коли вони почули гул екскаваторів під своїми помешканнями, то одразу ж викликали поліцію.

Прибувши за викликом працівники Ірпінського відділу поліції виявили на місці гору будівельного сміття, яким був засипаний канал. 

 

P70328 132737

Судячи із складу сміття це було свіжо зняте дорожнє полотно: поміж брил асфальту також валялися уламки лежачого поліцейського. Над сміттям чаклував екскаватор, який розкидав це все і втрамбовував в дорогу. Як пояснив представник забудовника, який відмовився назвати своє ім’я, вони не мають ніякого поняття звідки біля земельної ділянки якою вони розпоряджаються на підставі договору оренди, взялося це сміття, Гора із обламків асфальту перешкоджала їм в доступі до будівельного майданчику, тому вони пригнали екскаватор щоб розкидати сміття. Заодно вирішили зробити з нього настил щоб будівельній техніці було легше проїжджати по торфу.

P70328 130215

P70328 132540

А заодно, як було зафіксовано поліцією, засипали канал який є частиною меліоративної системи і, очевидно перебуває на балансі в одної із структур водного господарства.
Представник поліції повідомив, що наразі не відомо, чи є дозвіл на будівництво у власників земельної ділянки. Із тих документів, які йому надали для ознайомлення, єдине, що вони там можуть робити це садити огірки. Тому техніка заарештована до з’ясування на яких підставах і з якою метою відбувається розпорядження зазначеною ділянкою

P70328 132056

P.S. Наразі, про пропажу дорожнього полотна ніхто до правоохоронних органів не звертався.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины