Menu

ЖК «Єсенін»: нові факти незаконного будівництва

  • Автор  Тетяна Радченко
ЖК «Єсенін»: нові факти незаконного будівництва

Сьогодні, 27 лютого, Господарський суд Київської області поновив розгляд справи щодо будівництва компанією «Орлан-інвест груп» багатоповерхівок на вул.Єсеніна, 30 та 31. Під час судового засідання виплили нові факти.

А саме, виписка з Ірпінського управління Держгеокадастру.

В документі йдеться про те що земельна ділянка яка розташована, як раз під будинками ЖК «Єсенін» знаходиться за межами території міста Ірпінь.

17078214 216220405519707 580255388 n

«Тобто, Ірпінська міська рада не могла розпоряджатись ділянкою землі яка не лежить в межах міста», - пояснює представник ГО «Територіальна громада міста Ірпінь» Євген Мельничук.
Нагадаємо, справа щодо законності будівництва ЖК «Єсенін» вже другий рік розглядається Господарським судом Київської області за позовом Київської обласної прокуратури. Відповідачами у справі виступають: Ірпінська міська рада, КП
«Ірпіньжитлоінвестбуд» та ТОВ «Орлан-інвест груп».

17029066 1216702608448718 408934591 n

Земельна ділянка була передана КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» відповідним рішенням на сесії. Далі комунальники без проведення конкурсу(аукціону) передали її забудовнику «Орлан-інвест груп».
Цікаво, що на усіх судових процесах юристи Ірпінського міськвиконкому висувають одні й ті ж аргументи, що і юристи «Орлан-інвест груп». Саму компанію-забудовника пов’язують з мером міста Володимиром Карплюком, який, у свою чергу, неодноразово прилюдно обурювався спробами зупинити скандальне і проблемне будівництво на Єсеніна.

P.S.

Також під час судового засідання стало відомо, що юрист Ірпінської міської ради пані Андріїшина звільнилась з посади. Та це й не дивно, адже їх юридична позиція, як кажуть «шита білими нитками». Далі буде

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины