Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Стаття на мільйон: одіозний забудовник Ірпеня подав позов до суду на журналістів

Стаття на мільйон: одіозний забудовник Ірпеня подав до суду на журналістів Стаття на мільйон: одіозний забудовник Ірпеня подав до суду на журналістів

30 січня в 14.00 відбудеться перше судове засідання за позовом «про захист ділової репутації та відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди» проти головного редактора газети «Інформаційний портал» Хафізова Костянтина і журналіста Зореслава Замойського. Судиться з журналістами скандально-відома в Ірпені будівельна фірма «Орлан-Інвест-Груп».

Константин Хафизов Ирпень

Забудовник хоче отримати в суді від журналістів суму, що дорівнює 1 млн. грн. Така велика сума обґрунтовується тим, що через публікацію Замойського на Порталі Ірпеня, покупці квартир ЖК «Єсеніна» стали розривати договори. Так, від свого бажання жити в «ЖК Єсеніна» відмовилися такі люди: Подолянчук І.В., Ричитцька Л.М., Прасолова Н.Л .. Якщо читачі «Порталу Ірпеня» знають цих людей, то напишіть в коментарях, хто це. Зверніть увагу на однотипність шаблонів листів заяв

Мирончук и Карплюк

Нагадаємо, що дане ЖК «Єсенін» будується на землях міста, які без аукціону та потрібної документації Ірпінська міська рада, в особі В.А.Карплюка, передала фірмі-забудовнику. З приводу цієї землі вже 2 роки ведуться судові провадження, і навіть є заборона на будівництво, яка не виконується ані директором «Орлан-Інвест-Груп» Антоном Мирончуком, ані ІМР. Тим самим порушується Кримінальний кодекс України за ст. 382.

esenin

Після того, як позивач надіслав редактору повний пакет документів з позовом на журналістів, з'явилася можливість притягнути до відповідальності директора Мирончука та співробітника ДАБІ (Державна Архітектурна Будівельна Інспекцію ірпінської міської ради) як по ст. 382 (невиконання рішення суду) так і по ст. 367 (службова недбалість), Орлан Інвест зумів при наявності заборони на будівництво добудувати цей ЖК і, завдяки сприянню ІМР, ввести будинок в експлуатацію. Нашою редакцією буде подано позов щодо скасування вищезгаданої декларації на готовність об'єкта.

deklarasiya

Так що квартири в ЖК «Єсеніна» є протизаконними і в майбутньому будь-який інвестор або власник квартири зіткнеться з численними проблемами аж до того, що даний будинок суд може визнати таким, що підлягає під знесення. В Ірпені вже є подібні будівлі, хоча фізично вони не знесені, але люди в них мають різного роду проблеми: від знецінення нерухомості - до неможливості жити в будинку.

Численні журналістські розслідування на всеукраїнських телевізійних каналах та інших ЗМІ неодноразово вказували на явний зв'язок між мером В.Карплюком і забудовником А.Мирончуком. Т.зв. "каральні загони" Карплюка з посвідченням журналу «Пульсар Приірпіння», де Карплюк є (був) засновником,спочатку допомагали його партії перемогти на виборах, а пізніше силовим методом, подібним до дій славнозвісних «ТІТУШОК», захищали всі скандальні будівництва «Орлан-Інвеста», у тому числі, і ЖК «Єсенін»

karateli karplyka

Титушки на ЖК "Есенина"

Титушки в Ирпене

Стаття по темі: В Ирпене под застройку готовят очередной участок леса возле парка "Центральный"

На даному прикладі ми бачимо явне бажання чинити тиск на вільну пресу в Ірпені і припинити журналістські розслідування на тему земельних махінацій і деребану в Ірпені. Але творчий колектив «Інформаційного порталу» впевнений у своїй позиції і перемозі в судах, тому всі наші статті базуються на чіткій доказовій базі та рішеннях суду. Читачів і колег, які підтримують Громадське ЗМІ, ми просимо поширювати дане звернення і дати максимальний розголос цій проблемі.

P.s. Своїм позовом забудовник «Орлан-Інвест-Груп» штучно привертає увагу преси до своїх будівництв, намагаючись знайти крайнього у відсутності продажів своїх квартир, та уникнути відповідальності перед інвесторами і партнерами. Навіть якщо згадати гіркий досвід судових справ Карплюка проти інших Громадських ЗМІ і Червакової, що призвело лише до більшого поширення інформації про «втраченої честі і ділової репутації», яку, як відомо, в судах не шукають!

Статьи по теме:

Забудовник на вул. Єсеніна ігнорує рішення суду: продовжує будівництво, спилює дерева і зливає бетон
Співробітники виконавчої служби не зуміли знайти забудовника ЖК «Єсеніна»
Забудовник на вул. Єсеніна ігнорує рішення суду: продовжує будівництво, спилює дерева і зливає бетон
Плата за праздники и парки? Земли Ирпеня раздаются гектарами «друзьям мэра»

Показник успіху: «Портал Ірпеня» одним лише припущенням може відбити продажі квартир у найбільшого забудовника міста Ірпінь.
Дежавю: на мене подав до суду один із найбагатших людей міста. Чому дежавю? Тому що в рідній Алупці проти мене теж судилася найбагатша людина міста, забудовник пляжу. Але історія вчить тому, що нічому не вчить, і «Орлан-Інвест-Груп», фірма, діяльність якої пов'язують із мером міста, теж подає на мене до суду. Приводом стала стаття, де журналіст Замойський зробив припущення: «Орлан-інвест груп" не Виконує зобов'язань перед інвесторамі: в Ірпені по вулиці Єсеніна з'явиться чергова не введена до ЕКСПЛУАТАЦІЇ Багатоповерхівка?». Сама стаття базувалася на численних скаргиах з форумів власників житла (посилання додаються). http://irpen.net.ua/…/1928-orlan-invest-grup-ne-vikonue-zob…
Маразматичність ситуації не тільки в тому, що з журналістів намагаються взяти мільйон (так так, позов саме на 1 млн. грн) за «припущення», а в тому, що до позову забудовник доклав копії численних документів, які нам було складно дістати, що стане підставою для нових позовів проти його будівництв, але і в тому, що статтю писав навіть не я, але тепер забудовник, ну прямо-таки просить вже особисто мене почати працювати краще, копати глибше і писати більше саме про нього, хоча, здавалося б, я вже втратив інтерес до цієї фірми.
Мало віриться в об'єктивність Ірпінського суду, але все ж сподіваюся, що суддя буде приймати рішення на основі міжнародної судової практики.
З точки зору логіки, це погана стратегія намагатися підняти продажі квартир, шляхом заборони через суд журналістам писати про свої будівництва, крім зайвої уваги з боку преси і збільшення кількості статей про цю фірму, іншого результату не буде. Проходили вже.

Хафізов Костянтин, головний редактор

 

1 2

2 2

3 2

 

4 3

5 3

 

6 2

6 4

9 2

10 2

11 2

Последнее изменениеПонедельник, 30 января 2017 09:15

Комментарии   

0 #11 Арам Баргсян 30.01.2017 10:38
А Карплюк+Мирончук разве приезжие? А все остальные чиновники? Проблема ж не в приезжих, проблема в самих украинцах, точнее в менталитете и нынешней идеологии - урвать себе кусок пожирнее, а после нас хоть потом.
Такие Мирончуки есть везде и всюду.
Цитировать
+5 #12 111111 30.01.2017 10:38
На вопрос редактора: Кто эти люди. которые подали заявления? Отвечаю - это все сотрудники Орлана. Так что берите на вооружение. Г-жа Подолянчук будет вас первой встречать в офисе. она на рисепшене сидит
Цитировать
-17 #13 Любовь 30.01.2017 15:58
Орлан,удачи Вам!Победа за вами.
Цитировать
+9 #14 Санёк 30.01.2017 16:32
Если верить написаным выше коментариям про то, что есть достоверная информация о том, что кто-то из разорвавших Договор людей работает в Орлан. Это вообще на голову не налазит, получается Орлан в лице Мирончука вообще ложит на всех и на все законы - такими же метадами они работают и с иннвесторами, главное деньги стянуть. Кто знает чем суд сегодня кончился???
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины