Menu

Обіцяну котельню не запустили: BGM затримує здачу будинку вже більше ніж на рік

Обіцяну котельню не запустили: BGM затримує здачу будинку вже більше ніж на рік

Ситуація з проблемною секцією Ж ЖК «Алфавіт» не покращується. 17 грудня інвесторам пообіцяли, що запустять котельню, а отже в будинку вже буде опалення. Але на зборах стало зрозуміло, що для її запуску "Хімтрейду" потрібно ще 7-10 днів, а потім ще потрібен час для того, щоб Облгаз зробив свою частину роботи. Отже, до Нового року опалення не буде.


На форумі представники компанії BGM обіцяли людям, що вони будуть надзвичайно здивовані. Чим же? Котельнею, яку так і не запустили, черговою зміною дат чи тим, що по суті жодних змін не відбулось, а значить компанія стабільна: вона стабільно нічого не робить?
За два дні до цієї зустрічі в будинку вже мав бути підключений газ. А його нема, так як і опалення. 7 грудня повинні були запуститися ліфти. Не важко здогадатися, що і вони не працюють.
Зате електрика є, як запевняють представники забудовників. Так, дійсно, лічильники є. Але і з ними є малесенька проблемка: в них потрапила вода і замерзла там. Однак представники забудовників кажуть, що ними можна користуватися і це безпечно.
Секція Ж будинку «Алфавіт» була побудована на основі договору між BGM та Киричуком. Тоді останній дав дозвіл на спорудження будинку, а зараз вже виникають проблеми з правом власності компанії на цю землю. BGM подала позов про відновлення прав користування земельною ділянкою. Однак людям приходять виклики в суд з позовом від Киричука про скасування прав власності. Тобто є можливість того, що в інвесторів заберуть їх квартири.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины