Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Скандальна історія родини Єгорових: 11 років без права на будівництво! Відео

Скандальна історія родини Єгорових: 11 років без права на будівництво! Відео

Журналісти Порталу Ірпеня дізналися про цю історію на останній, 24 сесії, коли жінка із залу хотіла взяти слово наприкінці сесійного засідання, але міський голова знехтував цим правом людини і закрив сесію, після чого Антоніні Єгоровій (ПІБ нам стало відомо пізніше) довелося майже криком розповідати депутатам, які з гамором розходилися, про свою біду: вже на протязі одинадцяти років вона та ії родина чекає від місцевої влади дозволу почати будівництво на своїй земельній ділянці. До цього часу ії земельна ділянка не виділена в натури. А нещодавно поряд почалося будівництво поверхового будинку.

 

Вулиці Мечнікова та Новооскольська в Ірпені зараз це суцільна забудова багатоповерхівками. Родина Єгорових придбала земельну ділянку ще у 2005 році. Люди завезли шар грунту (там фактично було болото), облаштували територію, побудували будинок.

Та коли виникло питання побудови ще одного будинку для дітей, то почалися проблеми.
Міські голови починаючи з першої каденції Володимира Скаржинського лише обіцяли розібратися з питанням визначення меж земельної ділянки. Земельні комісії з засідання на засідання переносили розгляд звернення з цього питання.
В 2014 нинішній мер Володимир Карплюк обіцяє розібратися у справі Єгорових. Та на останній сесії міської ради він відмовив у наданні слова Антоніні Іванівні.

 

Представники забудовника весь час обіцяють «вирішити» питання шляхом обміну земельної ділянки на квартиру. Та такий варіант не задовольняє сім’ю пані Антоніни.

А нещодавно на прилеглій земельній ділянці розпочато будівництво багатоквартирного будинку. І за твердженнями Єгорових будинок буде прилягати до їхньої оселі менше ніж передбачено нормами ДБН – 8 метрів. Почався новий конфлікт.

Скандал вокруг ул. Новоосколькая - семья Егоровых


Подробиці на відео «Порталу Ірпеня».


З нашими журналістами також зустрівся представник забудовника, депутат Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" Святослав Куценко. За його словами, дотримані усі нормами стосовно щільності при будівництві, тобто, є необхідні вісім метрів між будівлями.
Також пан Святослав пообіцяв найближчим часом надати більш розгорнутий коментар, який ми обов’язково опублікуємо.

Хочемо звернути увагу, що на тойже самої 24 сесії Антоніна Єгорова, стверджувала, що їй погрожують фізичною розправою, але опоненти стверджували, що Антоніна Єгорова вимагала у них квартиру. Відео додається

Інша сторона думки, тобто забудовника та депутата Луценка доступна за посиланням 

Последнее изменениеЧетверг, 01 декабря 2016 14:17

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины