Menu

В Ірпені по вулиці Мечнікова комунальники зрізали два дуби

  • Автор  Юрій Гонта
В Ірпені по вулиці Мечнікова комунальники зрізали два дуби

На телефон журналістської варти надійшов сигнал від небайдужих місцевих жителів, які повідомили, що вже не перший день по вул. Мечнікова невідомі люди вирізають дерева. При цьому люди поставили під сумнів, що згадані зелені насадження є сухостоями чи хворими, тому потребують знесення. Це й не дивно, бо оцінку стану дерев проводять самі комунальники, а вона може бути й суб’єктивною.

Як з’ясувалося на місці події, вирізку здійснюють працівники КП «Ірпіньзеленбуд», на що у них є офіційний дозвіл. Коли ми звернулися до начальника цього комунального підприємства Ольги Олійнич, вона підтвердила, що зносять сухостої (два дуби) за заявками мешканців вулиці та депутата Ірпінської міської ради Василя Пікулика (правда, територіально це округ №7, де обрано Сергія Скрипника, хоча й немає різниці, хто з народних обранців виявляє ініціативу).

dereva22.11

 

bylo

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины