Menu

У Гостомелі влада прагне забудувати багатоповерхівками сільськогосподарські землі: громада – проти

  • Автор  Юрій Гонта
У Гостомелі влада прагне забудувати багатоповерхівками сільськогосподарські землі: громада – проти

У редакції «Порталу Ірпеня» відомий активіст, архітектор Ігор Юрчак проконсультував члена ініціативної групи з Гостомеля Інну Лісняк з містобудівних питань. Як відомо, останні роки селище активно забудовується, тому в місцевих жителів почали виникати проблеми з влаштуванням дітей до садочків, шкіл тощо. Влада належним чином їх не вирішує, натомість намагається забудувати населений пункт багатоповерхівками. 

Так, по вул. Богдана Хмельницького, на землях сільськогосподарського призначення (не переведених під забудову), що раніше належали радгоспу «Бучанський», а на даний час – приватна власність, передбачається спорудження багатоповерхових будинків (мікрорайон Баланівка). Даний детальний план забудови території площею 5,5 га, як містобудівна документація, повинен обов’язково узгоджуватися з громадськістю на слуханнях. Громада виступила проти такого наміру, оскільки усі соціальні та інфраструктурні мережі до цього не готові. Водночас і забудовники, які хочуть тут будувати, не горять бажанням їх поліпшувати. Своєрідним каменем спотикань у цьому плані став дитячий садочок, який розпочали будувати по вул. Остромирській за державні кошти, оскільки забудовники, яких сюди заводив селищний голова Юрій Прилипко, не захотіли брати це на себе.
Загалом, згадану забудову багатоповерхівками хочуть вести без затверджених Генерального плану Гостомеля та зонінгу, що є порушенням містобудівних норм, використовувати старі соціальні та інфраструктурні мережі, які давно потребують реконструкції, та ще й поряд з аеродромом, що створює техногенну загрозу.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины