Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 04 ноября 2016 09:39

Ворзельський «Сосновий бір», який незаконно відчужив екс-ректор податкового університету, повернуто державі

Автор Юрій Гонта

За активної позиції прокуратури Київської області судом апеляційної інстанції залишено без змін рішення суду першої інстанції щодо витребування з незаконного володіння комерційної установи на користь держави реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Сосновий бір» (Ворзель), ринкова вартість якого на момент відчуження становила понад 23 млн. гривень.

Як відомо, колишнє керівництво Національного університету державної податкової служби України, без згоди суб'єктів управління майном, ще у 2007 році незаконно відчужило державне майно у власність комерційної установи. Суд першої інстанції підтримав позицію прокуратури та повернув державі згаданий комплекс площею 7870 кв. м. Втім, комерційна установа оскаржила це рішення в апеляції.
Прокуратура Київщини змогла відстояти в апеляційному суді свою принципову позицію щодо повернення незаконно вилученого об’єкта державі.

За матеріалами прокуратури Київської області

 

 

Дополнительная информация

Прочитано 1297 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины