Menu

В Ірпені забудовник продовжує руйнувати приватний будинок по вулиці Павленка

  • Автор  Зореслав Замойский
В Ірпені забудовник продовжує руйнувати приватний будинок по вулиці Павленка

В Ірпені фактично не діють закони. Рішення суду, розпорядження міськвиконкому, провадження у відділку поліції не зупиняють спритних ділків, які в гонитві за прибутком готові взимку залишити людей просто неба. Такий висновок зробили журналісти «Порталу Ірпеня», відвідавши 31 жовтня помешкання ірпінської родини Завад по вулиці Павленка.


Сім’я володіє житловим будинком на правах спільної часткової власності. Коли помер господар частини помешкання, то новими власниками стали Дмитро та Ольга Трачуки. Власне, сам факт того, як вони стали власниками, оспорюється в судовому порядку. І суддя Ірпінського міського суду Дмитро Кухленко прийняв рішення про заборону проводити будівельні роботи в частині будинку по вулиці Павленка, 2.
А 21 вересня архітектурно-будівельна інспекція Ірпінського міськвиконкому скасувала дозвіл на проведення будівельних робіт за вказаною адресою. Про що є офіційний лист за підписом першого заступника міського голови Дмитра Христюка.
Та нічого не спиняє будівельників. З 1 жовтня почалися будівельні роботи без будь-яких дозволів та погоджень. Нині внаслідок таких «перебудов» помешкання Завад відключено від газопостачання, температура в оселі – не більше десяти градусів тепла. Руйнується стеля по всьому будинку.
Виклики поліції закінчилися безрезультатно. Є тільки обіцянки прибуття дільничного інспектора поліції, який має впевнитися, що є підстави для кримінальної справи по факту незаконного будівництва та знищення приватної власності.
А в цей час все йде до того, що сім’я взимку може фактично опинитися без житла. У своєму коментарі Жаннета Завада зазначила: «Ми кричимо про допомогу. Взимку ризикуємо залишитися без житла. Чому в країні коїться таке беззаконня? Ми бачимо, як на територію заїжджають будівельні машини, що належать фірмі члена Ірпінського міськвиконкому Миколи Куровського. Це з його волі над моєю родиною так знущаються. Чи є в Ірпені захист для простих людей? Чому ми стали заручниками чиєїсь злої волі та забаганок отримати прибуток?».
«Портал Ірпеня» триматиме ситуацію на контролі та інформуватиме про подальший перебіг подій по вулиці Павленка, 2. Очікуємо на реакцію та коментарі владних структур.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины