Menu

Відео: в Ірпені люди перекрили трасу, оскільки їх позбавили газу

Відео: в Ірпені люди перекрили трасу, оскільки їх позбавили газу

Сьогодні в Ірпені знову виникла проблема, і як зазвичай, на неї немає жодної реакції з боку місцевої влади, зокрема й міського голови В. Карплюка. Також ніяк не реагують на це забудовники – екс-депутат ІМР В. Пєший та чинний депутат І. Вишняков (член партії «Нові обличчя»), які звели багатоповерховий будинок по вулиці Соборна, 1-г/3 та продали квартири у ньому за завищеними цінами. Дивіться статтю «Строительно-мафиозный клан Приирпенья» (http://irpen.net.ua/entertainment/item/1380-stroitelno-mafioznyj-klan-priirpenya).


У грудні 2015 року згаданий будинок був введений в експлуатацію, але його мешканці раділи не довго. Хтось із будівельної компанії «Євразіябуд Трейд» підробив підпис власника газорозподільної підстанції. Коли це з’ясувалося, Київоблгаз відмінив технічні умови, як наслідок – мешканці будинку залишилися без газу. Жодні звернення до органів місцевого самоврядування не допомогли. Тому громадяни вимушені були провести попереджувальну акцію з перекриттям траси, щоб про їхню проблему дізналося якнайбільше людей.
Що стосується реакції водіїв, то більшість з них не могли зрозуміти суть акції і поставилися з агресією до учасників протесту. Трапився навіть прикрий випадок, коли водій, який поспішав на позашляховику, "наїхав" на протестуючих, а ті у свою чергу зламали на машині «двірники» і завдали кількох ударів.
Хочемо нагадати, що на 21-ій сесії ІМР, яка пройшла 15 вересня 2016 року, згідно з питаннями порядку денного №43 та 46 було зменшено пайовий внесок будівельної компанії БГМ, якої В. Пєший також є неформальним власником. Отже, місцева влада не допомагає місцевим жителям та не застосовує можливі важелі впливу з метою підключення до газопостачання.
Також редакція «Порталу Ірпеня» неодноразово згадувала у своїх публікаціях, що екс-депутат В. Пєший незаконно збудував на землях громади дитячий садочок «Фортеця» і зараз заробляє на ньому величезні кошти, оскільки вартість місця коштує 7000 гривень. Водночас він відмовляється віддати цей заклад у комунальну власність міста, як передбачено рішенням ІМР №3250-44-VІ від 25 квітня 2013 року. Чинна влада замовчує цей факт.

14632546 1122387304506384 1878502578 o
Незрозумілі й дії міської влади щодо питання передачі 10% квартир від загальної площі житла побудованого об’єкта до комунальної власності громади міста Ірпеня. Оскільки дане житло було побудоване на землях комунальної власності через фіктивну схему договору суборенди з використанням КП «Ірпіньжитлоінвестбуд», і ці квартири є платою власнику-громаді за цю землю. Фірми БГМ та «Євразіябуд Трейд»мають такі зобов’язання. Так, на сьогодні у власність громади забудовники повинні надати майже 316 квартир (з них згадані фірми винні майже 90 квартир). А це є житло для громадян (освітяни, медики, правоохоронці, а на цей час – ще й учасники АТО), які перебувають у квартирній черзі у місті Ірпені.
І наостанок, якщо питання стосується екс-депутата В. Пєшого, хотілося б нагадати його вчинок щодо активістки Інни Грищенко, яку він двічі ударив минулого року, чим завдав їй легкі тілесні ушкодження (http://irpen.net.ua/entertainment/item/734-prosimo-poshiriti-tsyu-novinu-irpeni-deputat-pobiv-aktivistku-z-ditinoyu-video). Він повинен відповідати за цей злочин, як це передбачає чинне законодавство. Цей питання перебуває на контролі Комітету Верховної Ради України із запобігання та протидії корупції на чолі з Єгором Соболєвим, який надав правоохоронцям термін до 1 листопада 2016 року провести усі необхідні слідчі дії та передати цю справу до суду. У разі зволікань він звертатиметься до компетентних органів щодо визнання їхньої діяльності як такої, що не відповідає займаним посадам.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Галерея изображений

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины