Menu

На вулиці Новооскольській за неправомірно прийнятими документами знесли півторасталітнього дуба

На вулиці Новооскольській за неправомірно прийнятими документами знесли півторасталітнього дуба На вулиці Новооскольській за неправомірно прийнятими документами знесли півторасталітнього дуба

31 серпня за адресою вулиця Новооскольська , 10 в Ірпені був спиляний півторасталітній дуб. Рішення про його знесення було прийнято Ірпінським міськвиконкомом на підставі висновку КП «Ірпіньзеленбуд» за підписом керівника, депутата Ірпінської міської ради Ольги Олійнич про «аварійність» дерева.

 

Як переконалися журналісти «Порталу Ірпеня», побувавши на місце події, висновок про «аварійність» цього дуба, це не більше ніж прикриття, бо як розповіли місцеві мешканці, «ті тушки», яких найняли для «охорони» роботи зеленбудівців, аргументували спилювання тим, що «буде вирито котлован, через це оголиться корінь дерева і воно впаде на приватний будинок навпроти.

На вулиці Новооскольській за неправомірно прийнятими документами знесли півторасталітнього дуба

Тобто, дуб просто опинився на шляху забудовника, який збирається звести на Новооскольській ще одну багатоповерхівку. Саме для цього і найняли «охорону» і так поспішали нищити дерево, що не подбали про елементарну безпеку і листя та тирса від дерева просто летіли перехожим на голови.

Місцеві мешканці викликали поліцію. Прибулий наряд задокументував подію. Ввечері громадськість склала акт щодо знесення дерева по заміру вийшло 3,7 метра стовбура(це частина що лишилася, іншу вже вивезли і об’єм 70-90 сантиметрів (в акті «Зеленбуду» чомусь було вказано максимальний об’єм 68 сантиметрів). При огляді жодних пошкоджень стовбуру, хвороб не виявлено. По вигляду абсолютно здорове дерево.

act dub

Складається враження що КП «Ірпіньзеленбуд» у статуті якого головним завданням прописано охорона, захист та розвиток зелених зон Ірпеня по факту ці самі зелені зони просто знищує і що його керівник Ольга Романівна Олійнич може підписати акт про знищення будь-якого дерева в місті оголосивши його «аварійним». Потім подати такий «професійний» висновок на підпис міському голові і дерево знищується (при цьому не сплачується навіть та, явно занижена ціна відновлюваної вартості). Це явне зловживання службовим становищем.

novooskolska dub

До речі, місцеві мешканці телефонували з приводу дуба меру Володимиру Карплюку. Та Володимир Андрійович вже традиційно не взяв слухавку.

akt dub

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины